AMF varuje před řadou kryptoměnových brokerů

Francouzský regulátor finančních trhů Autorité des Marchés Financiers (AMF) zařadil na svou černou listinu rozsáhlý seznam podvodných kryptoměnových brokerů, kteří své služby nabízí bez patřičného povolení.

Jedná se o tyto společnosti s webovými stránkami:

365 Global Market – www.365globalmarket.com

Acheter des Bitcoins – www.acheter-des-bitcoins.com

Algo Crypto – www.algo-crypto.com

Bank of Crypto – www.bank-of-crypto.com

Bit24coin – www.bit24coin.com

C4iex – www.c4iex.com

Capital Coins – www.capital-coins.com

Crypto Cash 24 – www.cryptocash24.com

Crypto Era Online – www.cryptoeraonline.com

Crypto France Capital – www.cryptofrancecapital.com

Crypto Institute – www.crypto-institute.com

Cryptomonaies – www.cryptomonaies.com

Crypto Money 888 – www.cryptomoney888.com

Cryptoning – www.cryptoning.com

Crypto Quicker – www.cryptoquicker.com

Epargne Bitcoin – www.epargnebitcoin.com

Euro Crypto – www.euro-crypto.com

Interactive Coins – www.interactivecoins.com

Krypto FX – www.kryptofx.com

Krypto Neo – www.kryptoneo.com

La Centrale des Cryptomonnaies – www.lacentraledescryptomonnaies.com

MonnaiesTech – www.monnaiestech.com

Stock Crypto – www.stock-crypto.com

Under Cryptos – www.undercryptos.com

Union Crypto – www.union-crypto.com

YD Consultant – www.ydconsultant.com

Francouzský regulátor před výše zmíněnými brokery důrazně varuje a nedoporučuje pomocí nich investovat své prostředky.

Zdroj: Leaprate

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *