AMF varuje před 365 Crypto a dalšími neregulovanými brokery

Francouzský finanční regulátor AMF vydal v krátkém sledu další seznam neregulovaných kryptoměnových brokerů.

Přímé obchodování s kryptoměnami na burzách není regulované, ale obchodování s kryptoměnovými deriváty je. Tento rozdíl ignoruje velké množství brokerů, které nabízejí obchodování s digitálními měnami přes rozdílové kontrakty (CFD).

AMF rozšířila svoji černou listinu o dalších 21 subjektů tohoto typu, které nabízejí nepřímé kryptoměnové obchodování, aniž by na to měly potřebné oprávnění:

  • 365 Crypto: 365crypto.com
  • Agence Centrale des Cryptomonnaies: agencecentraledescryptomonnaies.com
  • Beta Venture: beta-venture.com
  • Bitcoin Hausse: bitcoin-hausse.com
  • Bitcoin Pas Cher: bitcoin-pas-chere.com
  • Conseil Crypto: conseilcrypto.com
  • Eco Crypto: www.eco-crypto.com
  • Ecoin Stock: ecoin-stock.com
  • GMT Crypto: gmt-crypto.com
  • Good Crypto: good-crypto.com
  • Kryptowize: www.kryptowize.com
  • Mone Invest: moneo-invest.com
  • My Crypto 24: mycrypto24.com
  • Original Crypto: originalcrypto.com
  • Origine Bitcoin: origine-bitcoin.com
  • Paiment Bitcoin: paiement-bitcoin.com
  • Positiva Ad: positiva-ad.com
  • Prix Bitcoin: prix-bitcoin.com
  • RMCAS: rmcas-ltd.com
  • Trade Bank: www.tradabank.com
  • Tradez les Cryptos: www.tradezlescryptos.com

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *