CzechMethod pouze slibuje, peníze s ní nevděláte

Kdo by nechtěl vydělávat v pohodlí domova přes internet? Lidí s takovým přáním je spousta a podvodníci o tom dobře vědí, proto na ně také chytře cílí své bezcenné produkty. Hezkým příkladem je projekt Czech Method, jenž nabízí obchodní program na binární opce.

Vydělávání peněz přes internet a z pohodlí domova je snem mnoha lidí. Podvodníci to moc dobře vědí a dělají všechno proto, aby nalákali důvěřivé lidi na své bezcenné produkty. Ukázkovým podvodem je například projekt Czech Method, který nabízí obchodní program na binární opce. Tento program dokáže obchodovat samostatně a měl by vydělávat stovky tisíc eur měsíčně. Ve skutečnosti vám ovšem program peníze nevydělá.

Proč je CzechMethod podvod?

Na webu Czech Method je propagační video, ze kterého se dozvíte tři zásadní věci: Nemusíte nic platit, vyděláte opravdu hodně peněz a projekt je určen jen pro prvních 20 registrovaných. Nic z toho ale není pravda.

Pokud se zaregistrujete, vytvoří se vám obchodní účet u brokera TitanTrade. Bezplatný přístup k obchodnímu programu ale získáte až poté, co si k brokerovi vložíte alespoň 250$. Rozhodně tedy není pravda, že nemusíte nic platit. Pokud u programu aktivujete režim automatického obchodování, pravděpodobně o vložené peníze brzy přijdete. Úspěšnost programu je totiž příliš nízká na to, aby dokázala pokrýt ztráty z neúspěšných transakcí.

Staronový podvod

Czech Method je téměř stejný jako podvod AlgoCashMaster. Nejen že jsou si oba podvody podobné vizuálně, ale oba také slibují rychlé a snadné zbohatnutí, garantují 10 tisíc dolarů nespokojeným klientům a jsou údajně určeny jen pro prvních 20 registrovaných klientů. Není snad ani nutné zdůrazňovat, že nespokojeným klientům nikdo 10 tisíc dolarů nevyplatí a že přístup k programu získá úplně každý. Jedná se jen o způsob, jak přimět a přesvědčit návštěvníky k rychlé a nerozvážné registraci.

Pokud se o projekt začnete podrobně zajímat, zjistíte, že existuje velké množství cizojazyčných verzí podvodného webu. V Německu se například projekt jmenuje „Die Deutsche Methode“, v Austrálii „The Aussie Method“, anglické investory láká „The Brit Method“ atd. Web Czech Method je pouze český překlad mezinárodního projektu. Jinými slovy, Česká Metoda vůbec není česká.

Jakub Petrů, Tomáš Horák nebo Jakub Petrák

Obsah videa, které najdete na hlavní stránce podvodu, je pro všechny jazykové verze stejný. Jedinou odlišností jsou použitá jména a falešné video-recenze. Autorem české verze projektu je podle videa Jakub Petrů. Pod videem je ale podepsán jako autor Jakub Petrák. V záhlaví webové stránky je pro změnu napsáno jméno Tomáš Horák.

Skuteční autoři si zkrátka nedali ani tu práci, aby jména sjednotili. Alespoň lze poměrně rychle odhalit, že se jedná o podvod a že tyto postavu vůbec neexistují. Falešné jsou také recenze a zkušenosti klientů, které na webu najdete.

Vydělávat na binárních opcích není nemožné, ale ani to není snadné. Nikdy neriskuje s podobnými programy nebo obchodními strategiemi. Podvodů, které zneužívají binární opce, je totiž spoustu a některé lze jen těžko odhalit. Chcete-li binární opce obchodovat, začněte vzděláváním a cvičným obchodováním. Bez zkušeností a znalostí úspěchu nedosáhnete.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *