Podvod AlgoCashSystem vás maximálně připraví o peníze, rozhodně je nevydělá

Internetový investiční projekt AlgoCashMaster.com slibuje zájemcům nereálně vysoké zisky každý měsíc. Vše se tak má dít prostřednictvím obchodního programu AlgoCashSystem.com, jenž automaticky uzavírá transakce na obchodním účtu. Prostředkem obchodu jsou binanární opce a podle tvrzení z propagačního videa je zcela zdarma. Projekt AlgoCashMaster přichází nejčastěji ve formě reklamy a spamu, existují navíc v několika jazykových mutacích.

Proč je AlgoCashMaster.com podvod?

V propagačním videu na webové stránce AlgoCashMaster.com se jako autor projektu představuje Martin Novák. Cizojazyčné verze samozřejmě uvádějí jiná jména, takže je tato postava bezesporu smyšlená. Smyšlená jsou také jména a příspěvky klientů, kteří na webu projekt vychvalují. Jejich fotografie jsou navíc pouze zkopírované z cizích webových stránek.

Ve videu pan Novák upozorňuje na to, že je projekt určen pro vybranou skupinu lidí a pouze prvních 20 registrovaných klientů získá návod ke zbohatnutí. Tímto se autor pouze snaží zvýšit důvěryhodnost projektu AlgoCashMaster a přinutit návštěvníky k rychlé a nerozvážné registraci. Počet volných míst je ve skutečnosti neomezený. Všimněte si také, že v žádném z videí nezazní konkrétní název brokera, obchodního programu nebo samotného projektu. Není tedy vyloučeno, že stejná videa budou v budoucnu použita u dalších podvodných systémů.

“Garance” Algo CashMaster

Martin Novák ve videu slibuje, že pokud nedosáhne registrovaný uživatel statisícových zisků, vyplatí mu 10 000 dolarů z vlastních prostředků. Pokud ovšem nahlédnete do podmínek v sekci „zřeknutí se“, dočtete se, že se autoři projektu Algo CashMaster zbavují zodpovědnosti za jakékoliv ztráty. Nejen tedy, že vám nikdo negarantuje žádný zisk, ale ani vám nikdo neuhradí případné ztráty. Ačkoliv totiž ve videu na webu AlgoCashMaster.com několikrát zazní, že není nutné nic platit, bez minimálního vkladu (až 250$) se neobejdete.

Zde je nutné upozornit na to, že půjčovat si peníze na investování, jak ve videu autoři podvodného projektu AlgoCashMaster doporučují, je velmi nezodpovědné. Na stránce snad každého brokera je uvedeno, že binární obchodování je vysoce rizikové a obchodovat se může pouze s penězi, které obchodník může ztratit.

Zdroj: Podvod AlgoCashMaster – recenze AlgoCashSystem, zkušenosti, diskuze, Recenze: Je Algo Cash Master podvod? Algo Cash System zkušenosti

AlgoCashSystem.com: nefunkční robot na binární opce

Registrací do projektu se vám automaticky vytvoří obchodní účet u doporučovaného brokera na binární opce. Na tomto účtu pak můžete aktivovat automatický obchodní program, ke kterému získáte při registraci přístup a který bude obchodovat za vás. Používaný obchodní program se nazývá AlgoCashSystém.com a kromě samostatného obchodování zasílá také obchodní signály.

AlgoCashSystem ve skutečnosti pracuje na stejné platformě jako EZTradingBOT, na který odkazoval projekt The Millionaure in PJS, či stejně jako systémy Gold Binary Robot nebo Super Simple Bot propagované v zahraničí. Všechny tyto projekty využívají službu White Label Robot, která poskytuje obchodní aplikace a softwary včetně vlastního robota na binární opce.

Pokud budete využívat tohoto obchodního robota, máte na výběr ze tří obchodních strategií, mezi nimiž najdete i riskantní strategii Martingale, známou spíše z hazardních her. Vybrat si můžete výši investice, obchodované aktivum i exspirační čas. Program ovšem podporuje jen krátké exspirace, u kterých bývá určení budoucího vývoji velmi obtížné.

Program si nemůžete otestovat na žádném demo účtu, ale můžete si na vlastním cvičném účtu prověřit poskytované obchodní signály. O kvalitě obchodního systému vypovídá jeho úspěšnost, která se v případě AlgoCashSystem příliš neliší od úspěšností ostatních „zázračných“ robotů. Jinými slovy, tyto programy mnohdy nedosahují ani takové úspěšnosti, aby pokryly vzniklé ztráty, a z dlouhodobého hlediska jej jejich využití prodělečné.

Proč nevyužívat pro obchodování binárních opcí podobných “projektů”?

Projekty, které slibují rychlé zbohatnutí bez práce, znalostí a zkušeností, obvykle slouží k nalákání nových investorů. Jejich cílem není získat váš vklad, ale donutit vás k vytvoření účtu. U regulovaných brokerů si můžete vklad kdykoliv a bez omezení vybrat zpět. Pokud jej ovšem ztratíte, ať už vlastním obchodováním nebo kvůli automatickému obchodnímu programu, nemáte nárok na jeho vrácení.

Binární opce nejsou podvod ale běžný obchodní nástroj. Pokud se budete vzdělávat a cvičně obchodovat, mohou vám binární opce zajistit dlouhodobý a stabilní příjem. Existuje ovšem nespočet podvodných služeb a projektů, které binární opce využívají. Nikdy proto nevěřte obchodním strategiím nebo programům, které slibují nereálně vysoké zisky bez práce a zkušeností.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *