5 tipů úspěšných lidí, jak investovat

Ultra bohatí lidé většinou neoplývají hlubokými investičními znalostmi, ale spíše se snaží vyvarovat chyb, kterých se běžní lidé u svých investic dopouštějí. Následující tipy vám odhalí, jak se svými investicemi nakládají úspěšní lidé, tak aby se jim rychle množily.

1. Investujte ve více měnách

Již dávno neplatí, že investovat se vyplatí pouze v eurech nebo dolarech. Nejúspěšnější investoři si ke svým investicím oblíbili země jako Indonesie, Chile nebo Singapur. Samozřejmě si každý jednotlivec musí udělat vlastní průzkum trhu a rozhodnout, který stát zapadá do jeho investičního portfolia a podle toho se rozhodnout.

4 comments

  1. Souhlas, především krátkodobé investice v různých investičních záměrech může být to pravé. K tomu mi vyhovuje Topforex, každý to má jinak. ale já chci hlavně efektivitu a tu mi to dává.

  2. Díky tomu, že člověk umí jazyky, už není takový problém zainvestovat do zahraničí. Ale i u nás se dá velice solidně investovat. Stačí, když člověk na chvíli potlačí své ego a vloží své peníze do rozumější komodity, než je třeba nové a předražené auto..

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *