5 tipu úspěšných lidí, jak se chovat k penězům

Pokud chcete, aby se vaše finance atraktivně množily, měli byste si k nim vybudovat určitý přístup. S tím správným přístupem se vám totiž přímo porostou před nosem. Neváhejte si osvojit následující tipy, které vám s tím pomohou.

1. Věřte svým investicím

Pokud chcete, aby se vaše investice množily, následujte váš plán a neohlížejte se, jak jsou na tom se svými investicemi ostatní. To, že si váš soused pořídil Lexus neznamená, že musí být úspěšnější investor než vy. Úspěšní lidé dobře vědí, že na návrat velkých investic je potřeba si počkat. Nepřemýšlejí, jak jsou na tom ostatní a neporovnávají se s nimi. Věří ve své investice a jejich návratnost.

10 comments

  1. Obchodování je dnes ne o call centrech ale o aplikacích. A je pravda že bohatí šetří a neutrácejí.

  2. Knihy od milionářů by se daly číst neustále dokola. Dneska opravdu hodně lidí žije od výplaty k výplatě a přitom mají doma plno zbytečných krámů.

  3. Věřit investicím je asi základ 😀 Peníze k vám nepřijdou jen tak to je jasné, ale já mám recept, že čím ménší mám o peníze starost, tak tím spíše chtějí u mě být.

  4. Nejlépe se šetří když si člověk stanový nějaké cíle. Já si vytvořila nástěnku životních cílů a opravdu si je plním. Mám prostě motivaci na to si ty penízky ušetřit a daří se.

  5. peníze dělají peníze, já vsázím na zlato a aby se vaše finance atraktivně množily je dobré jich mít více než méně

  6. Já se snažím investovat 20% z toho co vydělám prací, to co vydělají investice krátkodobé, investuju do dlouhodobých. Tak uvidíme.

  7. Věřit si je opravdový základ, bez toho to nemá cen. Avšak k tomu je velmi dobré se inspirovat někým kdo do toho vidí analyticky. To je určitě třeba k forexu fajn. Good luck.

  8. Na knížky o úspěšných lidech bych moc nevsázel. To co je důležité u mě: nepříjemné činnosti vyřídit ihned. Co je pryč, je pryč. 🙂

  9. Jak píší že soused má nový Lexus, tak mi občas přijde až vtipné, jak někdo dostane první výplatu a vezme si hned na splátky nové auto..myslím si, že přesně takhle by to vypadat nemělo 🙂

  10. Hodně mi dala kniha „Bohatý táta,chudý táta“. Daří se mi šetřit a penízky na moje vysněné cíle a sny se krásně hromadí. 🙂

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *