5 věci, v kterých se liší myšlení bohatých a chudých lidí: Zbavte se zlozvyků a začněte pořádně vydělávat!

Bohatí lidé se shodují, že pokud chcete vydělat, musíte to mít nejdřív srovnané v hlavě. Základní kapitál a nápad je vám k ničemu, když nevíte, jak se chovat k penězům a jak s nimi nakládat. Podívejte se rady multimiliardáře Steva Siebolda, kterými se inspiruje mnoho úspěšných manažerů i začínajících podnikatelů.

1. Průměrní lidé berou peníze převážně za činnost, kterou nedělají rádi. Bohatí berou peníze za to, co je baví a těší.

Pokud děláte něco, co máte rádi, tak vlastně nepracujete. Vyděláváte tím, že se věnujete svému koníčku. Takže k penězům přicházíte pořád, nejste omezeni pracovní dobou a zároveň na nás nepadá únava. Ze své činnosti máte dobrý pocit, děláte ji často a neustále se zlepšujete. Když děláte něco, co umíte dobře, tak se úspěch dříve nebo později dostaví!
Zkrátka před tím, než se rozhodnete pro takový druh práce, zvolíte si cestu a činnosti, které jsou vám nejpříjemnější. Budete tak pracovat s radostí a kdykoliv.

4 comments

  1. Průměrní lidé berou peníze převážně za činnost, kterou nedělají rádi. Bohatí berou peníze za to, co je baví a těší.
    Amen

  2. Pobavil mě tip č.5, trochu to mám i já osobně, když je klid tak je nuda a je to o ničem, když je den akčnější, mám z toho lepší pocit 🙂

  3. Mam 13 let praci co me bavi i se stresem a bohatstvi nemerim penezi ale tim ze mam kolem sebe lidi kterym nejsem fuk a jsou stastni ze jsem. Kcemu mi budou penize a byt uspesny kdyz budu sam.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *