Obrat investiční skupiny Dignity přesáhl loni 300 milionů korun

29. 6. 2017, PRAHA – Investiční skupina Dignity internetového podnikatele Kamila Koupého dosáhla v roce 2016 tržeb ve výši 327 milionů korun. Kumulovaný zisk společnosti, jejíž součástí je mimo jiné vydavatelství TISCALI MEDIA, a.s. a výkonnostní agentura Performio.cz se pohybuje v řádu desítek milionů korun.
Internetová skupina Dignity dosáhla navýšením tržeb v roce 2016 meziročního růstu ve výši 35,76 procent. Od roku 2012, kdy se jejím majoritním vlastníkem stal podnikatel a investor Kamil Koupý vyrostla firma více než pětinásobně.

„Podstatou růstu jsou velké investice do rozvoje nových projektů jako VeseleZvire.cz nebo AntiAdblock.com a rovněž velkou akvizicí v podobě projektu Úschovna.cz,“ říká majitel Dignity Kamil Koupý.
V nákupech pokračuje skupina Dignity i v roce 2017. Prostřednictvím mediálního domu TISCALI MEDIA, a.s. získala web KaraokeTexty.cz a zároveň navýšila svůj podíl ve společnosti Bonus Bona, s.r.o. z 50 na 70 procent. „V roce 2017 chceme obratem překonat hranici 400 milionů korun,“ říká Koupý.
Představení součástí skupiny Dignity
TISCALI MEDIA, a.s.
Tradiční provozovatel internetových médií a služeb, které měsíčně oslovují 4,3 milionu uživatelů. Kromě vlastního zpravodajství, komentářů a rozhovorů nabízí i specializované weby o vědě (Nedd.cz), videohrách (Games.cz), celebritách (Osobnosti.cz), financích (Našepeníze.cz) a filmech (Dokina.cz). Součástí TISCALI jsou i populární služby jako Tiscali E-mail, datové úložiště Úschovna.cz nebo srovnávač energií Srovnám.cz.
ARBOMedia, s.r.o.
Přední interaktivní mediální zastupitelství poskytující služby v oblasti displej, video a mobilní reklamy. Jako součást vlastní reklamní sítě nabízí produkty založené na prověřených technologiích pro podporu efektivní komunikace on-line reklamy.
Performio.cz, s.r.o.
Jedna z nejvýznamnějších výkonnostních agentur na českém trhu. Klientům nabízí nákup, realizaci a poradenství v oblasti displej a PPC kampaní, videoreklamě, webové analytice a marketingu.
AntiAdblock.com
Globální technologická platforma určená provozovatelům internetových stránek. Platforma umožní provozovateli zobrazit inzertní plochy i těm uživatelům, kteří používají rozšíření blokující inzerci.
Bonus Bona, s.r.o.
Provozovatel e-shopu VeseleZvire.cz a dalších e-commerce projektů.
O skupině Dignity:
Investiční skupina Dignity soustředí svou aktivitu především na internetové a mediální prostředí a její součástí jsou mimo jiné vydavatelství TISCALI MEDIA, mediazastupitelství ARBOMedia, výkonnostní reklamní agentura Performio, e-commerce společnost Bonus Bona nebo technologická platforma AntiAdblock.com. Majoritním vlastníkem Dignity je od roku 2012 podnikatel a investor Kamil Koupý.

One comment

  1. Tak ať se jim daří v pokoření hranice takových tržeb..v dnenší době neni zrovna lehké si otevřít business.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *