Vydělávej s Filipem – jde o podvod, Filip Horák neexistuje

Na internetu se po několika měsících objevil další podvodný web, který slibuje vysoké zhodnocení peněz pomocí robota na binární opce. Tentokrát se podvodný web jmenuje Vydělávej s Filipem a jeho autorem má být jistý Filip Horák. Ten nabízí 60 lidem bezplatný přístup k vysoce výdělečnému programu pro online obchodování. A to samozřejmě zadarmo. Co Filip Horák slibuje a proč je jeho webová stránka podvod, zjistíte v této recenzi.

Jak funguje projekt Vydělávej s Filipem?

Web Vydělávej s Filipem vytvořil úspěšný obchodník Filip Horák. Ten vyrůstal v chudé a zadlužené rodině s otcem (učitelem) a matkou (zdravotní sestrou). Při studiu na universitě objevil díky společnosti GeniusTech vysoce ziskový algoritmus pro obchodování na burze. Spolu s dalšími dvěma kolegy po dlouhé tři roky vyvíjeli algoritmus, který by dokázal ziskově obchodovat na burze. A nyní se jim to údajně povedlo. Cílem jeho webové stránky je sehnat 60 dobrovolníků, kteří bezplatně otestují program pro snadné obchodování na burze.

Šedesátka šťastlivců tak dostane vysoce ziskové robota, který se má v budoucnu prodávat téměř za 200 tisíc Kč. Filip Horák si od toho slibuje, že mu tito lidé udělají dobrou reklamu a reference. Robot by měl ostatně uživatelům vydělávat 30 tisíc korun denně.

Zisk 30 tisíc korun denně? Ne, spíše naopak…

Obchodní robot, kterého Filip Horák nabízí, slouží k obchodování binárních opcí. Program analyzuje trh a předpovídá budoucí vývoj trhu. Na základě analýzy trhu zasílá program uživatelům tipy na konkrétní transakce. Uživatelé mohou tyto tipy převést v reálné transakce jediným kliknutím, ale mohou je i ignorovat. Konečné rozhodnutí tedy záleží na uživateli. Filip Horák ale tvrdí, že následováním obchodních rad programu si můžete vydělat i stovky tisíc korun měsíčně. Jediné, co prý musíte dělat, je potvrzovat tipy, které vám robot zašle.

Oficiálně by měl robot dosahovat úspěšnosti 90 %. To znamená, že z každých 10 jeho předpovědí je jen jedna mylná. Tak úspěšný program by z vás opravdu udělal milionáře. Jenže skutečná úspěšnost programu je mnohem nižší.

5 důvodů, proč je Vydělávej s Filipem podvod:

Fiktivní obchodník Filip Horák: Podvodný web Vydělávej s Filipem možná vůbec nevytvořili Češi. Na internetu totiž existuje stejný podvod v různých jazycích. Třeba na anglické verzi (50kaweek.com) je stejné video, ovšem s anglickým dabingem. Místo Filipa Horáka je navíc autorem nějaký Josh Harris. I on ale tvrdí, že jeho matka byla zdravotní sestra a otec učitel. Obsah videa je jinými slovy úplně stejný jako na české verzi. Je tedy jasné, že tato jména jsou vymyšlená stejně jako celý příběh.

Staronový podvod: Podvodných webů, které nabízejí ziskového robota na obchodování binárních opcí, jsou desítky. Když si vyhledáte recenze podvodů CzechMethod nebo třeba 25000 denne, tak se můžete sami přesvědčit, že se nejedná o nic nového. Podvodné weby lákají na snadné a rychlé zbohatnutí a vždy vám přesně určí, u které společnosti máte obchodovat. Netřeba snad zdůrazňovat, že žádný z těchto podvodů vám ale žádné velké výdělky nepřinese.

„Hledáme 60 dobrovolníků“: Podvodné weby, které nabízejí „ziskovou“ obchodní strategii nebo program na binární opce, si bývají hodně podobné. Často například upozorňují na to, že zaregistrovat se může jen omezený počet lidí. Nebo že je registrace časově omezená. Nic z toho ale není pravda. A stejné je to i v případě webu Filipa Horáka, který údajně hledá 60 lidí. Na webové stránce najdete falešná počítadla zbývajících míst k registraci, což má návštěvníky webu znejistit a přimět k rychlé (a nerozvážené) registraci. Ať ale na web přijdete kdykoliv, vždy budou nějaká místa k registraci volná.

Nic není zadarmo: V propagačním videu několikrát zazní, že nemusíte nic platit. Vše je prý zdarma a vy budete jen inkasovat. Jenže už při druhém registračním kroku zjistíte, že musíte na obchodní účet vložit alespoň 250 dolarů. Tyto peníze pak využijete k obchodování s robotem. Rozhodně tak není pravda, že nemáte co ztratit. Peníze, které totiž ztratíte při neúspěšných transakcích, vám už nikdo nevrátí. Pokud si zbylé peníze budete chtít vybrat z účtu, tak musíte brokerovi poskytnout kopii občanského průkazu a dalších osobních dokumentů.

Obchodní program s nízkou úspěšností: Obchodní program má dosahovat úspěšnosti kolem 90 % (tj. 9 z 10 tipů skončí úspěšně). Ve videu dokonce zazní i 99,9996 %, což je naprosto nereálné. Po přihlášení a vložení peněz vám skutečně začnou chodit tipy, s čím a jak máte obchodovat. Jenže úspěšnost těchto tipů je tak nízká, že dříve nebo později skončíte ve ztrátě.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *