las vegas

Kasina v Las Vegas opět ožila

WYNN (NASDAQ)

  • Cílová cena WYNN je podle BofA/Merrill stanovena na 150 USD za akcii, což otevírá prostor možnému zhodnocení o 48 %. (finviz.com)
  • Citigroup posunula své doporučení z HOLD na BUY. (finviz.com)
  • V období od 11.5.2020 do 9.6.2020 se zvýšila cena akcií WYNN z 83,79 USD na 102,75 USD, absolutní hodnota přírůstku je tedy 18,69 USD. (yahoofinance.com)
  • Akcie WYNN patří do indexu S&P 500, který v červnu zvládl dohnat veškeré ztráty, které vznikly kvůli pandemii COVID-19. (finviz.com)
  • Nevada minulý týden zrušila omezení, která byla nastavena pro boj s COVID-19. V Las Vegas to znovu začíná žít. (yahoofinance.com)

78 dní bylo v ulicích Las Vegas mrtvo. Teď se do nich konečně vrací život.

Kasina v Las Vegas otevřela 4. června po dlouhé odmlce své podniky. Analytik Bank of America Shaun Kelley řekl, že někteří operátoři díky silné počáteční poptávce dokonce otevírají další nemovitosti v předstihu.

Stejně tak se lidé díky znovuotevření kasin provozovatelů Wynn Resort, Ceasars Entertainment, MGM Resort a Las Vegas Sands vracejí k nejnavštěvovanějším atrakcím města hříchu. Třeba proslulá Bellagiova fontána opět zpívala slavné melodie včetně Viva Las Vegas od Elvise.

Na začátku června narostly akcie Wynn a MGM o přibližně 15 %. Akcie se vyhouply z březnových minim o 120 %, respektive 200 %.

Část hlavních hráčů svou pozornost obrací spíše než na Las Vegas do Číny, konkrétně do Macaa, kde růst začal dříve. Foley pro Wynn a Las Vegas Sands poznamenal, že většina příjmů společností momentálně přichází z Macaa.

Před necelým měsícem bylo dokončeno kopání tunelů pod Las Vegas, které měla na starost společnost Boring Co. Elona Muska. Tunely budou propojovat budovy kongresového centra v Las Vegas. Další dva hotely v části Las Vegas zvané Strip se teď snaží být součástí této nové dopravní sítě.

Wynn Resort Ltd. a Genting Group zažádaly na úřadech v Clark County v Nevadě o propojení svých hotelů s kongresovým centrem podzemními tunely Elona Muska.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *