gucci, luxusní obchod

Ralph Lauren – průkopník módního průmyslu

Polo Ralph Lauren (NYSE)

  • Cílová cena akcií se pohybuje mezi 145 USD a 68 USD a průměrná cena TP je 89,38 USD. Při předchozí závěrečné ceně 84,92 USD se zdá, že existuje potenciální růst 5,3 %.
  • Společnost Polo Ralph Lauren provozuje 530 maloobchodů a 654 obchodů, které patří do koncesí. Dále provozuje 80 obchodů Ralph Lauren, 31 koncesních obchodů Ralph Lauren a 139 obchodů Club Monaco přes své partnery, se kterými má uzavřeny licenční smlouvy.
  • Ve čtvrtém čtvrtletí dosáhl hrubý zisk společnosti hodnotu 594 milionů USD a hrubá marže činila 46,7 %, po očištění 59,1 %. V předchozím roce to bylo 60,1 %.

Ralph Lauren má dlouhou historii během níž intenzivně rozvíjí svůj image, počet jejich produktů a značek na mezinárodních trzích neustále stoupá.

Ralph Lauren je ke konci fiskálního roku 2020 silný i po finanční stránce, avšak o něco méně než v minulých letech. Peněžní prostředky a jejich ekvivalenty dosahují 1,62 miliardy USD a krátkodobé investice 0,5 miliardy USD. Dlouhodobý dluh je na úrovni 0,4 miliardy USD, krátkodobý dluh je ve výši 0,5 miliardy USD. Právě tento fakt umožňuje společnosti mít čistou hotovost a investice ve výši 0,95 miliardy USD.

Polo Ralph Lauren je americká veřejně obchodovaná holdingová společnost se sídlem v New Yorku, kterou založil v roce 1967 americký módní návrhář Ralph Lauren. Je zaměřena na výrobu módních výrobků od střední kategorie až po luxusní produkty. Svůj marketing a distribuci výrobků řídí ve čtyřech hlavních kategoriích a to konkrétně oblečení, bydlení, doplňky a vůně.

Ze střední kategorie patří mezi značky RL značka Chaps, mezi prémiové značky patří například značky Lauren Ralph Lauren, Polo Ralph Lauren, Double RL, dětské oblečení Ralph Lauren, Denim & Supply Ralph Lauren a značky Club Monaco. K luxusním značkám potom patří Ralph Lauren Purple Label a Ralph Lauren Collection.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *