vzdělání

Čínská škola v obýváku

  • Cílová cena akcií GSX je portálem Tipranks.com stanovena na 86 USD za akcii. (tipranks.com)
  • Akcie GSX přesáhly všechny cílové ceny stanovené portálem finviz.com (finviz.com)
  • 2 z 5 analytiků doporučují BUY a ostatní 3 HOLD (tipranks.com)
  • V období 22.6.2020 až 20.7.2020 se zvýšila cena akcií GSX o 28 dolarů na 83,98 USD (yahoofinance.com)
  • „Je zřejmé, že tržby rostou trojmístným tempem…“ (fool.com)

GSX Techedu Inc. je vzdělávací platforma, jejíž hlavní fokus je na technologie. Nabízí doučovací služby K-12 online v Čínské lidové republice. Doučovací kurzy pokrývají škálu akademických předmětů jako je matematika, angličtina, čínština, fyzika, chemie, biologie, historie, geografie a politická věda. Dále poskytují i kurzy angličtiny pro děti ve školkách, kurzy cizích jazyků, a to angličtiny, japonštiny a korejštiny, a v neposlední řadě také kurzy přípravy na zkoušky angličtiny pro studenty a odborné kurzy pro pracující dospělé. Kromě klasických kurzů společnost nabízí i kurzy osobního zájmu. Mezi aktivity, které se lidé mohou prostřednictvím GSX naučit, patří například jóga, móda, hra na kytaru nebo čínská kaligrafie.

Ke konci prvního kvartálu bylo celkem 13 hedgeových fondů sledovaných Insider Monkey v bíčích pozicích na GSX, což je 30% změna oproti předchozímu čtvrtletí. Pro srovnání, před rokem v GSX nedržel akcie nebo býčí call opce žádný ze zajišťovacích fondů.

Z fondů sledovaných Insider Monkey má Sylebra Capital Management Daniel Patrick Gibson největší postavení v GSX Techedu Inc. (NYSE: GSX) v hodnotě téměř 102,5 milionu USD, což představuje 4,2 % z celkového portfolia 13F. Na druhém místě je Driehaus Capital, spravovaný Richardem Driehausem, který má pozici 40,5 milionu dolarů, fond má do akcií investováno 1,4 % svého portfolia 13F.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *