at&t

Velký nákup akcií AT&T

Akcie T&T Inc. mají cílovou cenu 38 USD a 7 z 11 analytiků dává doporučení BUY. Navíc AT&T vyplácí dividendu v hodnotě 6.95% a BCI velmi zvýšila investice do jejích akcií.

AT&T je telekomunikační, mediální a technologická společnost, která nabízí své služby po celém světě. Společnost operuje ve čtyřech oblastech: Komunikace, WarnerMedia, Latinská Amerika a Xandr. Oblast komunikace nabízí bezdrátové a drátové telekomunikační, video a širokopásmové a internetové služby; služby video zábavy využívající možnosti satelitů, IP a streamování; a audio programovací služby. Cricket pro rezidenční a firemní zákazníky. Dříve se společnost jmenovala SBC Communication Inc., ale v listopadu 2005 změnila své jméno na AT&T. Společnost sídlí v Texasu a byla založena v roce 1983.

Společnost BCI má na starosti investiční služby pro veřejný sektor v provincii, včetně řady veřejných důchodů. Ve druhém čtvrtletí zvýšilo BCI investice do akcií společností Microsoft, Apple a AT&T. Například investiční manažer nakoupil 351 114 akcií, aby tak navýšil počet akcií na 1150 230. Tento krok všem společnost nechce komentovat. BCI spravovala ke konci března aktiva v hodnotě 130 miliard USD. Akcie AT&T meziročně zůstávají o 23,2%. Jen pro srovnání, index S&P 500 vzrostl v roce o 4,4%.

 

 

 

 

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *