BitcoinLatinum_Background_v2b

Měna Bitcoin Latinum spuštěna

Bitcoinový fork (vidlice) nové generace, s názvem Bitcoin Latinum, který má být schopen masivního objemu transakcí, správy digitálních aktiv, kybernetického zabezpečení a kapacity, ohlašuje své oficiální předprodejní spuštění. Bitcoin Latinum pro obchodování označen symbolem LTNM s celkovým počtem LTNM [ověřitelné LTNM].

Bitcoin Latinum je nyní v předprodeji na bitcoinlatinum.com a na burzách bude k dispozici v roce 2021.

Bitcoin Latinum je vylepšená bitcoinová vidlice, jejíž algoritmy a infrastruktura překonává bariéry a rychlostní limity, které brání některým virtuálním měnám v praktickém použití v reálném čase. Bitcoin Latinum proniká do nové vlny krypto DeFi (decentralizovaného finance) díky roli, kterou hraje při nezávislých digitálních transakcích. Podle informacích z burzy NASDAQ celkový trh s kryptoměnou související s DeFi před nedávnem překročil hranici 14 miliard amerických dolarů, oproti 1 miliardě v únoru 2020.

Tokeny Bitcoin Latinum jsou součástí blockchainového ekosystému přijímaného společnostmi v oblasti médií, her, úložiště, cloudu a telekomunikací. Bitcoin Latinum tokeny budou spotřebiteli zaměnitelné v každé z těchto dodavatelských či partnerských sítí. Bitcoin Latinum navíc vylepšuje zabezpečení právě probíhajících transakcí a ochranu těžebních uzlů založenou na technologii skenování paměti. Dále usiluje o snížení nákladů na bitcoinové transakce z dolarů na centy u řetězcových transakcí a o ještě nižší náklady na okamžité transakce.

Začlenění bitcoinů a kryptoměn do přeshraničního toku transakcí digitálních aktiv v USA a Asii exponenciálně roste. Monsoon Blockchain, asijská premiérová blockchainová společnost, využije Bitcoin Latinum v jejich rozsáhlém ekosystému a plánu digitálních obchodů s aktivy. Společnost Monsoon se zaměřuje na to, aby se stala první společností, která přijme vysoce zabezpečenou decentralizovanou správu aktiv. Začátkem tohoto roku navázala společnost významná partnerství v oblasti blockchainu a digitálních aktiv s vládami, telekomunikacemi, médii a zábavním a fintech průmyslovým odvětvím.

Zdroj: ČTK

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *