Webová stránka OX Czechia

OX Czechia s.r.o.

Ox Czechia recenze

Název: OX Czechia s.r.o. (OX)

Adresa:

Tuřanka 115a
627 00 Brno

Média

Webová stránka OX Czechia
Webová stránka vázané společnosti OX Czechia

Profil

Společnost OX Czechia s.r.o. (OX) je registrovaným vázaným zástupcem zahraniční společnosti BCM Begin Capital Markets CY Ltd. (dříve OX Capital Markets Ltd.) na základě registrace udělené Českou národní bankou vázaným zástupcem ve smyslu § 32a, zákona 256/2004 Sb o podnikání na kapitálovém trhu. Na území České republiky je společnost OX Chechia oprávněná ke zprostředkování uzavírání klientských smluv či jiné smluvní dokumentace mezi společností BCM Begin Capital Markets CY Ltd. a klientem a dále k propagaci investičních služeb (k jejichž poskytování v České republice ji opravňuje společnost BCM Begin Capital Markets CY Ltd.).

Pokud jste příznivcem nově se objevivších obchodních platforem a služeb, máme pro vás něco zajímavého. Společnost OX Czechia je prostředníkem mezinárodního brokera BCM Begin Capital Markets CY Ltd, který obchoduje s cennými papíry. Jedná se skutečně o velmi transparentní společnost.

Na její oficiální webové stránce najdete všechny potřebné informace. Začíná sekcí „O nás“ a končí videogalerií, která je plná velmi informačních videí týkajících se světa obchodování. V případě, že jste zapomněli na nějaký obchodní termín, můžete vždy najít pomoc v sekci „Edukace“, kde jsou umístěny všechny informace týkající se obchodních termínů.

Pokud vás zajímají spíše právní informace o společnosti, stačí sjet dolů na domovskou stránku a najdete informace týkající se regulace.

Tato konzultační společnost sídlí v Brně a má také aktivní účet na sociálních sítích, jako je Facebook, Instragram a samozřejmě LinkedIn.

V případě, že máte nějaké otázky, můžete vyplnit formulář přímo na domovské stránce a obdržet informativní odpověď na svůj e-mail.

Každopádně, OXCzechia vypadá velmi slibně na místním obchodním trhu a je zcela jistě zajímavým prostorem k návštěvě.

Zpět na -> Vázaní agenti