FCA varuje před Crypto Options Trader a KontoFX

Britský regulátor finančních trhů FCA vydal dvě nová varování před neregulovanými brokery.

První upozornění FCA se týká brokera Crypto Options Trader. Ten nabízí obchodování s kryptoměnami, ale nepřímé, prostřednictvím binárních opcí.

Broker tvrdí, že sídlí v Londýně, což mu ukládá povinnost mít licenci od FCA. Ale tu nemá, je neregulovaný, a proto před ním regulátor varoval.

Druhé upozornění se týká brokera KontoFX. Ten také nabízí nepřímé obchodování s kryptoměnami, a to prostřednictvím rozdílových kontraktů (CFD).

Tento broker je údajně provozován z Maďarska společností, která pochází z Estonska. Ovšem opět se jedná o neregulovanou společnost, takže KontoFX nemá oprávnění poskytovat své služby nejen ve Velké Británii. Což ovšem činí, proto si vysloužil místo na černé listině FCA.

6 comments

  1. Majk napsal:

   děkuji za tip, vyzkoušel jsem mu zavolat a poradil po telefonu celkem fajn tipy, jen jsem si zkoušel ho otrkat, ale asi do toho půjdu ..zatím je to zadarmo, tak jsem zvědav, jak dlouho to vydrží 😉

  2. Maroš napsal:

   Hele taky moc děkuji, dost mi poradil – kam hlavně investovat do komodit, co je takový rychloobrátkový atp. Má hodně velký přehled! Takže díky za ambasadora.

  3. Janys napsal:

   moc děkuji Dvory za tip na ambasadora, mezi svátky jsem s ním měl schůzku a od nového roku na to pomalu začnu najíždět, docela sympaťák

   1. Kid napsal:

    Měl to celkem nabouchané ze začátku roku a až dnes teprve jsme se sešli, za mě také sympaták..říkal něco o webinářích, tak jsem zvědav

    1. Rufa napsal:

     ty webináře jsou super, jsou pravidelné, nikdy nevynechá 😉 je to i live, nic nemá točené dopředu, takže pokud si nejste v něčm jistý, tak i odpovídá na otázky..

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *