Hodnota Bitcoinu kolísá.

Bitcoin má oporu mezi 40 a 43 tisíci dolarů. Brzy mohou na trhu převládnout kupci

Hodnota nejrozšířenější kryptoměny v posledním měsíci prakticky kolísá mezi 40 a 48 tisíci dolarů. Zdá se, že větší pohyb nad, ale i pod vymezený interval je v nejbližších týdnech téměř vyloučen, avšak na trhu začínají pomalu převládat kupci, kteří jen čekají na vhodnou příležitost.

Další pokles nebude

Ačkoli hodnota Bitcoinu v posledních dnech klesla z nedávných úrovní kolem 48 tisíc dolarů n současných 42,5 tisíce, další pokles se nejspíše očekávat nedá. Podle analytiků portálu CoinDesk.com totiž Bitcoin vykazuje silnou rezistenci proti dalším výprodejům, jakmile se jeho cena dostane do intervalu 40 až 43 tisíc dolarů.

Kupci čekají na příležitost

Podobnou odolnost je ale možné pozorovat také v situaci, kdy se Bitcoin vyšplhá k 48 tisícům a zatím se zdá, že se v nejbližších dnech není schopen „prostřelit“ výše. Jinými slovy trh s Bitcoinem vykazuje určitou stabilizaci právě v cenovém rozmezí mezi 40 a 48 tisíci dolarů.

Avšak to by se mohlo během několika příštích týdnů změnit. Duben a zejména květen jsou měsíci, kdy Bitcoin má tendenci sílit a na trhu se podle CoinDesk.com začínají formovat šiky kupců, kteří jen čekají na vhodnou příležitost.

4 comments

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *