Pohled na nápis crypto expo v Dubaji 2022

Crypto Expo Dubai 2022 – Výherci a informace

Crypto Expo Dubai, pořádaný Dubajským organizátorem Homena, skončila obrovským úspěchem. Přehlídka hostila více než 130 vystavovatelů z celého světa. Návštěvnost 16. a 17. března přesáhla závratných 10 000 zájemců o investice v kryptoměnách.

Akce zaznamenala velký zájem

Ve srovnání s předchozím ročníkem zaznamenal druhý ročník 50% nárůst vystavovatelů a 40% nárůst návštěvníků. Přehlídka nabídla platformu pro krypto průmysl, aby předvedl své produkty a služby. Mezi vystupující na festivalu patřil Igneus Terrenus, mediální mluvčí společnosti Bybit a Peter Sumer CEO společnosti BitMarkets, jejichž stánky na Expu těsně sousedily a naprosto bez debat byly nejnavštěvovanějšími na celé výstavě.

Veletrh pro rostoucí kryptoměnový segment

Akce spojila širokou síť blockchainových a krypto profesionálů z různých burz, poskytovatelů platebních a likviditních řešení a hlavní vedoucí pracovníky a odborníky v oboru. Přednášející radili, jak vytvářet sítě a zkoumat dostupné investiční příležitosti chytře a bezpečně.

Přehlídka představovala více než 80 konferenčních témat se dvěma konferenčními sály spolu s ceremoniálem crypto Expo Dubai 2022, kde se udělovala cena například pro nejlepší zákaznický servis, kterou přebíral již dříve zmíněný Peter Sumer z BitMarkets.

Recenzi na brokera BitMarkets si můžete přečíst ZDE.

 

Akce crypto expo v Dubaji přilákala velké množství krypto nadšenců

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *