Nordic Telecom nabízí stávajícím zákazníkům program Doporuč a získej. Mohou tak mít Nordic 5G internet zdarma celé měsíce

Nordic Telecom nabízí svým spokojeným zákazníkům služby Nordic 5G partnerský program „Doporuč a získej“. Stávající zákazník tak může za každé doporučení služby  získat internet na měsíc zdarma. Noví klienti přitom mohou při objednání do 31.10. 2019 získat připojení za výjimečnou cenu.

Pokud stávající zákazník doporučí Nordic 5G internet svému známému nebo kamarádovi a ten si službu objedná, získá tím stávající zákazník jeden měsíční paušál zdarma. Čím více nových zákazníků přitom klient doporučí, tím více dostane měsíčních paušálů zadarmo. Bonusové měsíce se totiž v programu sčítají.

Doporučit nového zákazníka je velice snadné. Stačí, když si nový zájemce službu objedná a v objednávce uvede e-mail zákazníka, který mu internet Nordic 5G doporučil. Nový zákazník navíc dostane také dárek, a to slevu 200 Kč z instalačního poplatku.

Při včasném objednání mohou noví zákazníci zároveň využít aktuální nabídku Nordic 5G, která platí do 31. 10. 2019. Mohou tak získat služby Nordic 5G a Nordic TV na čtvrt roku s 50% slevou. Do objednávky jen stačí zadat promo kód „volnost“.

Samozřejmostí je, že Nordic Telecom nabízí své služby bez závazku, tzn. že zákazník může službu kdykoli vypovědět.

Detailní podmínky akce najdete zde: https://www.nordictelecom.cz/docs/Doporuc_a_ziskej_podminky.pdf

Nordic Telecom je telekomunikačním operátorem s vlastními sítěmi v pásmech 3,7 GHz a 420 MHz a napříč skupinou obsluhuje více než sto tisíc zákazníků. V aukci pásma 3,7 GHz získal jako jediný účastník dva bloky spektra. Na nich staví a jako první spustil moderní 5G síť, která nabízí kvalitní pevné vysokorychlostní internetové připojení vzduchem. V budoucnu tato síť umožní i superrychlé 5G datové mobilní přenosy. V pásmu 420 MHz buduje vlastní LTE síť. Současně, prostřednictvím partnerských sítí, působí jako plnohodnotný virtuální mobilní operátor. Společnost je součástí investiční skupiny Nordic Investors, jejím minoritním akcionářem je J&T Private Equity Group.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.