Bitmarkets logo

Spuštěna nová krypto burza Bitmarkets.com

 28. února 2022Bitmarkets.com oznamuje spuštění své kryptoměnové burzy. Projekt reaguje na dynamicky rostoucí poptávku maloobchodního a institucionálního trhu po bezpečných, dostupných a lokalizovaných službách v oblasti obchodování, investování a ukládání virtuálních finančních aktiv.

 

Abychom našim klientům poskytli jednoduché a bezpečné prostředí pro obchodování s kryptoměnami, dal jsem dohromady specializovaný tým profesionálů z oblasti technologického průmyslu a kybernetické bezpečnosti, jakož i z finančního a právního oddělení. Řádně analyzujeme trh s kryptoměnami, abychom zjistili nejlepší obchodní podmínky pro každého z našich klientů bez ohledu na jejich zkušenosti s kryptoměnami a blockchainem,“ řekl Peter Sumer, generální ředitel a spoluzakladatel Bitmarkets.com, a prozradil něco málo z jeho strategie: „Věřím, že personalizovaný přístup a regionální specifičnost, včetně používání místních jazyků v každé oblasti trhu, jsou jednou z hlavních součástí, které zpřístupní naši kryptoburzu mnohem širší skupině investorů a obchodníků.“

 

Bitmarkets.com otevírá stávající trhy s kryptoměnami pro každého a kdekoli. Bitmarkets.com je kryptoburza poskytující maximálně bezpečné, dostupné a lokalizované služby pro maloobchodní i institucionální klienty. Burza funguje ve více než 20 jazycích.

 

Bitmarkets.com je provozován a poháněn Unicorn Technologies Limited, společností, která poskytuje softwarová řešení, technologie digitálních aktiv a virtuální finanční aktiva prostřednictvím sítě Peer-to-Peer a centralizované výměnné platformy při zachování nejvyšší úrovně zabezpečení pro skvělý zákaznický zážitek.

 

Kontakt:

support@bitmarkets.com

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *