bitstamp recenze 2022

Recenze burzy Bitstamp – registrace, poplatky, návod

Bitstamp je burza kryptoměn, která začala v roce 2011. Bylo to jedno z prvních míst k nákupu a výměně Bitcoinů. Je to dobrá volba pro začátečníky a příležitostné investory do kryptoměn se snadno použitelnou platformou. Má také zjednodušenou strukturu poplatků, což z něj činí dobrý začátek pro nováčky. Pokročilejší uživatelé však mohou chtít přístup k více kryptoměnám nebo nižší obchodní poplatky.

bitstamp recenze

 

Bitstamp.com recenze – bezpečnost a předpisy

Je důležité používat intenzivní bezpečnostní postupy, včetně jedinečného hesla a vícefaktorového ověřování, ideálně pomocí ověřovací aplikace třetí strany s kryptografickými transakcemi.  Bitstamp používá silné bezpečnostní postupy, studené úložiště a když se přihlašujete k novému účtu, platforma vyžaduje, abyste nastavili a používali multi-faktorovou autentizaci pro zvýšení zabezpečení.

bitstamp kde koupit kryptoměny

 

Produkty

Bitstamp v současné době podporuje mnoho kryptoměn pro spotové obchodování: Bitcoin, Ethereum, Uniswap, StarLumens, Litecoin, Bitcoin Cash, …

Můžete také vkládat a držet americké dolary a eura. Nepodporuje sofistikovanější investiční možnosti (jako je obchodování s marží), zaměřuje se na nabídku základních služeb. Jejich aplikace je založena na webu nebo mobilním telefonu. Existují také čtyři různé typy příkazů, které mohou oslovit pokročilejší obchodníky, kteří chtějí využít krátkodobých cenových výkyvů.

bitstamp poplatky zkušenosti

 

Poplatky

Poplatky makléře se mohou lišit a měnit, mohou existovat další poplatky, které nejsou v této recenzi uvedeny. Poplatky na Bitstamp začínají na 0,50% pro běžné obchody pro všechny páry. Poplatky na Bitstamp nejsou nejlevnější, ale ani nejdražší. Poplatky se také snižují, pokud obchodujete s objemem více než 10 000 USD za předchozí 30denní období. Pokud používáte Bitstamp pro staking, zabírá 15% vašich earningů, ale neúčtuje žádné další poplatky.

kde koupit bitcoin ethereum

bitstamp recenze kryptoburzy

 

Demo účet

Použití demo obchodního účtu znamená, že se nemusíte obávat ztráty peněz, můžete se naučit a získat dovednosti, než začnete obchodovat. Je to dobrý vzdělávací nástroj pro začátečníky. Jinými slovy, demo účty jsou neocenitelným nástrojem pro nové tradery. Podíval jsem se na další recenze a webové stránky Bitstamp a nenašel jsem nic o tom, že nabízejí demo účet.

 

Sociální sítě

Bitstamp má několik účtů. Twitter, Facebook, Linked in a Instagram. Na Facebooku mají kolem 34 tisíc sledujících a poslední akce byla asi před 20 hodinami. Zveřejňují hlavně  zprávy Bitstamp, celkové krypto zprávy a události. Twitter je o něco aktivnější s více než 470 tisíci následovníky. Příspěvky se zdají být stejné jako u Facebooku.

bitstamp poplatky recenze

bitstamp recenze zkušenosti návod

 

Registrační proces

Horní podokno nabízí nabídku a také tlačítka „Přihlásit se“ a „Začít“. Okamžitě se objeví krátká plně digitální forma. Žádají o vaše jméno, příjmení, e-mailovou adresu a datum narození. Nejsem si jistý, proč to potřebují při prvním registru, ale OK.

bitstamp registrace návod

Pak je to země pobytu, kterou potřebují, a kliknutím odsouhlasíte smluvní podmínky. Dalším krokem je kontrola doručené pošty.

bitstamp registrace bitcoin

 

Kliknutím na přiložený odkaz bych měl být vzhůru a jít. Zadal jsem nové heslo a dalším krokem, který musíte udělat, je získat ověření. Nebudu to dělat, protože se chci podívat na demo účet. Jsem začátečník a opravdu nechci jít živě, aniž bych se podíval na funkce, podíval se a tak dále. Z toho, co jsem viděl, vypadá platforma jednoduše, čistě a funkčně.

kde koupit kryptoměny

bitstamp recenze

bitstamp zkušenosti

 

Webové stránky Bitstamp

Webové stránky jsou rychlé a funkční. Hlavní stránka obsahovala všechny důležité informace, které byste mohli hledat. Žádný další marketingový blábol, žádný blikající text a nic extrémně barevného. Velmi slušné a uklidňující. Jak jsem již zmínil, hlavní nabídka je v horním podokně stránky, stejně jako tlačítko přihlásit se nebo začít. Nabídka se skládá z:

 • Instituce
 • Profesionální obchodníci
 • Mobilní aplikace
 • Bitstamp Vydělávat
 • Trhy
 • Blog
 • Tradeview

Každá sekce vám poskytne více informací o dané věci, která vás zajímá. Bitstamp Earn vám dává trochu víc. Ukáže vám, jak začít a co dělat.

bitstamp kryptoměny recenze

 

Možnost Trhy zobrazuje aktuální informace.

bitstamp recenze

Články na blogu jsou hlavně Bitstamp novinky a marketing. Ale můžete projít k článkům, které vás zajímají. Jako:

 • Přehledy trhu
 • Firemní novinky
 • Tiskové zprávy

bitstamp poplatky zkušenosti návod

To, co jsem nenašel, je další vzdělávací podpora, videa, semináře, návody a chatbot. To by mohlo být nevýhodou pro nováčky, i když platforma je údajně jednoduchá.

 

Silné a slabé stránky

Platforma Bitstamps je jednoduchá, uživatelsky přívětivá a usnadňuje nákup a prodej kryptoměny. Poplatky začínají na 0,50% a klesají s vyššími objemy obchodování a dalším profesionálem může být jejich dlouhá historie. Ale pak Bitstamp podporuje  pouze 45 měn a z toho jsou pro sázení k dispozici pouze dvě měny.  Bitstamp nenabízí funkce obchodování s marží ani půjčování. Neexistuje žádný živý chatbot, který by čekal na vaši otázku, ale můžete se zeptat v centru podpory a vyplnit formulář.  V jejich zápatí můžete najít adresu a několik kontaktních čísel a pro ty, kteří se chtějí trochu vzdělávat, nabízejí některé články ve svém blogu, ale žádnou další podporu pro nováčky.

 

Výhody:

 • Telefonická zákaznická podpora
 • Snadno použitelná platforma
 • Konkurenční poplatky
 • Postupování zabezpečení

 

Nevýhody:

 • Žádné demo
 • Žádný živý chat
 • Omezený seznam podporovaných měn
 • Žádné obchodování s marží