Kde koupit ethereum a bitcoin

Coinmama – recenze krypto brokera

CoinMama má téměř desetileté zkušenosti, byla založena v roce 2013 a je to kryptografická finanční služba nabízející investování pro obchodníky po celém světě. Nabízí možnost nákupu některých z nejoblíbenějších kryptoměn a prodeje bitcoinů za hotovost. Ačkoli poplatky mohou být poněkud vysoké, je dobře známá pro své rozmanité platební možnosti, včetně možnosti nákupu kryptoměn pomocí kreditních karet Visa nebo Mastercard.

coinmama broker kde koupit kryptoměny

 

Regulace

S tím, jak se kryptoměny stávají stále významnějším faktorem globálních investic, přistupují některé země k regulaci této třídy aktiv odlišně. CoinMama provozuje společnost Cmama LTD, která je regulovaným podnikem poskytujícím peněžní služby registrovaným u FinCEN a FINTRAC.

V některých jiných recenzích jsem však četl následující: „CoinMama nikdy nedrží kryptoměnové prostředky zákazníků ani neukládá vaše platební údaje, takže vaše kryptoměny a osobní finanční informace nejsou na webu k dispozici, aby je mohl někdo hacknout. Přesto společnost v roce 2019 oznámila, že při úniku dat bylo hacknuto 450 000 e-mailových adres a zaheslovaných hesel, což může některé nové uživatele zarazit.“

kryptoměny coinmama

 

Nástroje CoinMama

Jak jsem se již zmínil, jedná se o kryptografickou finanční službu, která nabízí investování pro obchodníky po celém světě. Burza nabízí okamžité doručení příkazu, více možností platby a také vysoké výdajové limity. Poskytuje kryptoměnové kalkulačky pro převody fiatů na krypto a její věrnostní program vám umožní přístup ke sníženým poplatkům, pokud provedete minimální počet transakcí. Můžete nakupovat Bitcoin, Bitcoin cash, Ethereum, Dogecoin, Cardano, Litecoin a další.

Když chcete prodat, zvolte částku. Zadejte bankovní údaje a odešlete mince. Je to tak jednoduché.

coinmama co to je

coinmama krypto broker

 

Demo účet

Použití demo účtu znamená, že se nemusíte obávat ztráty peněz, můžete se učit a získávat dovednosti předtím, než začnete obchodovat naživo. Je to dobrý vzdělávací nástroj pro začátečníky. Při procházení jiných recenzí a jejich vlastních webových stránek jsem možnost otevření demo účtu nenašel. Existuje však jednoduchý způsob, jak si účet otevřít.

kde koupit kryptoměny bitcoin ethereum

 

Poplatky CoinMama

Poplatky za zprostředkování se mohou lišit a měnit, mohou existovat další poplatky, které nejsou v tomto přehledu uvedeny. U CoinMama nejsou žádné poplatky za vklady a výběry kryptoměn. Shrneme-li to, činí až 3,83 % u nákupních transakcí a až 1,87 % u prodejních transakcí. Další 5% poplatek za hybnost u transakcí kreditní/debetní kartou. Věrnostní program vám umožní přístup ke sníženým poplatkům, pokud provedete minimální počet transakcí. A je stanovena minimální výše účtu. Poplatky jsou dobře vysvětleny na jejich webových stránkách.

jak vybrat brokera krypto bitcoin

 

Platforma CoinMama

Prvním krokem je vytvoření účtu. Jakmile jste na účtu, vyberte si, zda chcete nakupovat bitcoiny, ethereum a další. Poté vyberte kryptoměnu, kterou chcete koupit, a měnu, kterou chcete platit. Poté si můžete vybrat z balíčku, který CoinMama nabízí, nebo zadat konkrétní částku, kterou chcete koupit. Kliknete na tlačítko „Koupit nyní“, a pokud máte nastavenou kryptopeněženku, vyplníte její adresu. Aby to bylo ještě jednodušší, můžete kryptoměny nakupovat pomocí kreditní karty, debetní karty nebo přímo z bankovního účtu. Jakmile je celá transakce potvrzena, mince se převedou do vaší peněženky. Je to jednoduché.

kde koupit bitcoin coinmama

Vizuálně je čistý, jednoduchý a intuitivní. Má přehledné rozvržení, které je velmi příjemné na pohled.

 

Registrace

Jak jsem již zmínil, registrace je jednoduchá. V pravém horním rohu jejich webových stránek se nachází tlačítko „Zaregistrovat se“ a následně se zobrazí krátký formulář.

kde koupit kryptoměny jak vybrat

Ptají se na vaši e-mailovou adresu, heslo, bydliště a na to, zda máte zájem o jejich zpravodaj. Poté vyplníte své osobní údaje.

co to je broker krypto

Bohužel dále požadují informace o vaší adrese, telefonním čísle a žádají o potvrzení. Tady jsem se zastavil.

 

Webové stránky CoinMama

Líbí se mi „zimní nádech“ webových stránek. Celkově vypadá pěkně, jednoduše, nic nebliká ani není extrémně barevné. Žádné extra marketingové žvásty. Má jednoduchý průběh transakcí, který je atraktivní pro ty, kteří s obchodováním s kryptoměnami začínají, jako já. V horní části webové stránky je panel s hlavní nabídkou. Najdete tu sekci Buy, Sell a také jejich blog a tlačítka pro přihlášení nebo registraci účtu. Najdete zde tlačítko s obrázkem měny Euro, zde můžete měnu změnit na dolar, euro, libru atp.

coinmama kryptoměny kde koupit broker

Na hlavní stránce máte jako první věc, kterou uvidíte, převodník mincí. Dole jsou pak body „proč právě my“ a často kladené otázky. K dispozici je živý chat, kde se můžete na cokoli zeptat.

coinmama kryptoměny

Jak na…“ a další zajímavé články. Zde máte k dispozici sekci nazvanou „Kryptografické vzdělávání“. Zde se dozvíte vše, co potřebujete vědět o kryptoměnách z našich Základů kryptoměn, Znalostí o kryptoměnách, Bezpečnosti kryptoměn a Života kryptoměn.

Pokud je chcete kontaktovat, můžete využít live chat nebo kontaktní formulář. K dispozici je telefonní číslo, e-mailová adresa chybí, ale uvidíte tam i poštovní adresu.

 

Sociální sítě

V dolní části stránky se vám nabídnou sociální sítě, na kterých by měli být aktivní: LinkedIn a Twitter. Jakmile se však ocitnete ve „vzdělávací“ části jejich stránky, objeví se i účet FB.

Po kliknutí na ikony zjistíte, že se nejedná o jejich účet na sociálních sítích, ale o tweet nebo příspěvek na FB od společnosti CoinMama. Takže žádná aktivita, žádný způsob, jak se něco dozvědět nebo být v nějaké komunitě, což je škoda. Většina z nás se chce podělit o názory, zeptat se spoluměničů a zjistit, co je nového.

krypto web broker cena

 

Výhody a nevýhody služby CoinMama

Mají snadné rozhraní a jednoduchý průběh transakcí, webové stránky jsou jednoduché a pěkné, ale na sociálních sítích není žádná aktivita. Jako způsob kontaktu jim můžete zavolat, zanechat vzkaz nebo požádat jejich live chatbota. Nabízí přístup k deseti kryptoměnám, za vklady ani výběry kryptoměn neplatí žádné poplatky a mají dobrou nabídku platebních možností. Další nevýhodou je, že nemají žádné semináře a jediným způsobem vzdělávání začátečníků je blog. Žádná videa a žádný demo účet.

 

Klady:

  • Dobrá nabídka platebních možností
  • Regulované
  • Živý chat
  • Žádné poplatky za vklady a výběry

 

Nevýhody:

  • Žádné sociální sítě
  • Úroveň vzdělávací podpory je nízká
  • Poplatky jsou vysoké
  • Žádné demo

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *