Nekonečná zábava s Netflixem

Nekonečná zábava s Netflixem

Streamovací služba Netflix poskytuje nesčetně mnoho seriálů, filmů a dokumentů ve formě předplatného. Portfolio je plné různých žánrů a jazyků. Veškerou nabídku může předplatitel sledovat na řadě zařízeních připojených k internetu například chytré televizory, mobilní telefony či konzole. Zákazníkům také poskytuje službu DVD-by-mail. Společnost má po světě přes 167 milionů předplatitelů. Netflix, Inc. byla založena roku 1997 a sídlí v Los Gatos ve státě Kalifornie.

S blížícím se datem vydání Q zprávy, které přijde 16.července 2020, investoři věří v sílu NFLX. Očekávané ohlášené EPS je 1,83 USD, tedy o 205 % více než v roce 2019. Poslední odhady konsensu očekávají čtvrtletní příjmy ve výši 6,07 miliard USD. O 23,37 % více než v minulém roce. Portál TipRanks odhadují cílovou cenu až na 580 amerických dolarů. Během uplynulého měsíce akcie NFLX vzrostly téměř o 40 dolarů.

Jefferies udávají pro akcie Netflixu doporučení BUY. Odhad NFLX Zacks Consensus Estimates pro rok 2020 předpovídá zisk až 6,43 USD za akcii a tržby ve výši 24,73 miliard USD. To by značilo meziroční změny o 55,69 % a +22,69 %.

Investoři by měli brát ohled na všechny nedávné změny v odhadech analytiků pro NFLX. Změny mohou odrážet povahu krátkodobých obchodních trendů, a proto revize pozitivní odrážejí optimismus analytiků ohledně podnikání a ziskovosti společnosti.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *