kryptoměna

Deutsche Bank chce nabízet svým klientům správu kryptoměnových aktiv

Velké bankovní domy postupně oznamují své plány na vstup na kryptoměnové trhy. Zatím se nepouštějí do žádných větších akcí a svým klientům chtějí pro začátek nabízet správu kryptoměnových aktiv na denní bázi.

Mezi těmito bankami figuruje také jméno jedenadvacátého největšího peněžního ústavu světa, německé Deutsche Bank. Ta se chystá připravit nabídku svým klientům, kteří obchodují na kryptoměnových trzích. Bude je lákat na služby související se správou těchto aktiv, a to na denní bázi. Součástí bude také určitý stupeň zajištění pro případ ztráty.

Deutsche Bank by měla správu kryptoměnových aktiv zavádět v několika fázích. Jednou z nich je také možnost obchodování s kryptoměnami prostřednictvím spolupráce s předními brokerskými platformami, ale i vydavateli kryptoměn nebo dobře prověřenými kryptoměnovými směnárnami.

Deutsche Bank oznámila, že má zkompletovaný koncept, na jehož základě by chtěla ještě letos nabídnout klientům konkrétní produkt. Zatím prý také mapuje zájem svých klientů o tuto novátorskou službu. Za správu a úschovu kryptoměnových aktiv by banka vybírala poplatky, jejichž výše nebyla specifikována.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *