BITmarkets web

Recenze BITmarkets.com – Co vám přinese Utility token BTMT?

BITmarkets poskytuje investorům snadno použitelný obchodovací software, který je založen na webu. Nabízejí obchodování CFD na různých kryptoměnách, jako jsou: Ripple, Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, NXT, ZEC a STR. Minimální požadavek na vklad je 250 $ pro nejmenší účet. BITmarkets (fungující na BITmarkets.com) by se neměl zaměňovat s BitMarket, BITmarkets je CFD Kryptoburza.

Obsah – BITmarkets.com recenze

Trhy, trh s kryptoměnami, BITmarkets trhy, BITmarkets recenze

Produkty BITmarkets

Všichni, kdo si zaregistrují účet, mají stejnou úroveň přístupu, takže nepoužívají různé úrovně účtů. Počet coinů nabízených na BITmarkets je působivý, dokonce zaskočil i profesionály. Přednost mají ty velké, jako jsou – BTC, ETH, XRP, LTC, DASH, NEO a tak dále. Obchodování probíhá vůči USD a EUR. Nabízejí také program doporučení. Pěkně to vysvětlují na hlavní stránce svého webu, kde tvrdí: „S programem doporučení BITmarkets si můžete užívat neomezené úrovně provizí. BITmarkets vám nabízí možnost získat provizi nejen tím, že do BITmarkets pozvete své přátele, ale také prostřednictvím přátel vašich přátel a přátel jejich přátel.“

Utility token BITmarkets.com

Utility token BITmarkets v rozhovoru pro Forbes představil provozní ředitel společnosti BITmarkets, Peter Sumer. BITmarkets Token (BTMT) je digitální aktivum s cílem poskytnout uživatelům řadu exkluzivních výhod a funkcí, jako např.:

 • snížené poplatky za obchodování
 • předběžný přístup ke speciálním funkcím a projektům
 • přístup k exkluzivnímu obsahu
 • účast v programech odměn, nabídkách a airdropech
 • přístup k VIP personalizované podpoře 

BITmarkets Token vytvoří ekosystém pro projekty, které mají zájem o spuštění vlastního ICO dashboardu, a zároveň svým držitelům poskytne možnost hlasovat o alokaci investic v rámci ESG aktivit, na které se BITmarkets v dohledné době zaměří. 

Mezi úspěšnou fází private sale, která byl zahájena v březnu 2023 a během níž se prodaly tokeny v hodnotě více než jednoho milionu dolarů, a fází public sale, která začne na podzim, mají registrovaní uživatelé exkluzivní možnost nakoupit tokeny v předprodeji za atraktivnější cenu ještě před vstupem BTMT na trh.

Srovnání nabídky BITmarkets s konkurencí

DeGiroXTBeToroBitMarkets
AkcieAnoAnoAno
ETFAnoAnoAno
DluhopisyAno
Futures a opceAno
KryptoměnyAnoAno
CFDAnoAno
[Recenze][Recenze][Recenze]Tato recenze
Srovnání s konkurencí

Licence BITmarkets.com

Při kryptografických transakcích je důležité používat důsledné bezpečnostní postupy, včetně jedinečného hesla a vícefaktorového ověřování, ideálně pomocí autentizační aplikace třetí strany. Kryptoměnové burzy zkrátka zatím nejsou regulovány. BITmarkets není výjimkou. V zápatí jejich webových stránek najdete právní dokumenty, jako jsou obchodní podmínky, zásady ochrany osobních údajů, soubory cookie a tak dále.

Demo účet

Používání demo účtu znamená, že se nemusíte obávat ztráty peněz, můžete se učit a získávat dovednosti, než začnete obchodovat naostro. Je to skvělý vzdělávací nástroj pro začátečníky. Jinými slovy, demo účty jsou neocenitelným nástrojem pro nové obchodníky.

Nenašel jsem žádné informace o tom, že by byl nabízen demo účet.

Poplatky BITmarkets.com

Poplatky makléře se mohou lišit a měnit, mohou se objevit další poplatky, které nejsou uvedeny v této recenzi. Poplatky za obchodování má BITmarkets jedny z nejnižších v Evropě. Spustilo také nový systém slev, který odměňuje ty, jenž obchodují ve větších objemech. Čím větší objem, tím menší poplatky. Jedinou nevýhodou jsou o něco dražší výběry.

BITmarkets token, BTMT, BITmarkets.com

BITmarkets – proces registrace

Registrovat nebo přihlásit se můžete v pravém horním rohu jejich webu. Objeví se krátký online formulář, který je třeba vyplnit. Vyplnění trvalo méně než minutu. Požadují pouze e-mail, uživatelské jméno a heslo.

vytvoření účtu, uživatelský účet BITmarkets poplatky

Jakmile vyplníte tento formulář a zaregistrujete se, dostanete se zpět na jejich hlavní stránku, což je trochu matoucí, protože přemýšlíte, co dál, zvláště pokud jste nováček jako já. Intuitivně jsem šel do svého e-mailu a našel jsem od nich dva e-maily. První e-mail byl ověřovací a druhý byl upozornění na přihlášení.

Platforma

Obchodování probíhá s webovou platformou, která se zdá být poměrně složitá. Mně to připadá jako rozhraní binárních opcí.

platforma, obchodovací platforma, platforma BITmarkets
platforma, obchodovací platforma, platforma BITmarkets

Webové stránky BITmarkets

Co se jazykové podpory stránek týče, kryptoburze není co vytknout. Mezi její konkurenční výhody rozhodně patří 28 různých jazykových mutací, mezi nimiž nechybí ani čeština či slovenština. Překlad sice není dokonalý, některé výrazy působí (minimálně v češtině) lehce krkolomně, svůj účel ale splní a web tak můžete používat i bez znalosti cizích řečí.

Ohledně designu byl můj dojem z barev byl trochu matoucí. Kvůli tmavě žluté a šedé barvě jsem si nebyl jistý, jestli jsem na správné stránce. Nevím proč, ale nepůsobilo to úplně jako burza, ale jako obchod s potravinami. Když budete posouvat stránkou níže, dozvíte se o hlavních funkcích BITmarkets. Pěkné a jednoduché. Hlavní nabídka v horní části má dvě možnosti. Nákup a prodej. V horní části se také můžete zaregistrovat nebo přihlásit. Při posouvání stránky dolů můžete jednoduše cokoli převést a podívat se na informace o jejich programu doporučení a mobilní aplikaci. To je v podstatě vše. Právní náležitosti a kontakty jsou v zápatí stránky. Pokud je potřebujete kontaktovat, mají tam několik e-mailů, ale žádné telefonní číslo ani chatovacího bota.

centrum podpory, BITmarkets podpora, kontakty, BITmarkets zkušenosti

Chybí mi také blog, případně více informací pro začátečníky. Videa s návody nebo články, jak začít, novinky nebo jiné informace.

Sociální média

BITmarkets.com je velmi aktivní na sociálních sítích a se svými uživateli udržuje dobrý kontakt díky účtu na Discordu, Telegramu, Twitteru a Facebooku:

Facebook je aktivní. Poslední příspěvek byl zveřejněn méně než před týdnem. Minimálně o level výše se ovšem nachází instagram společnosti. Tam jsou aktivní velmi a jejich reels a příspěvky opravdu splňují tu nejvyšší kvalitu. LinkedIn je propojen se účty vedení, je to velmi transparentní a jednoduše nastavené. Společnost má účet i na Tik-Toku, což signalizuje jediné – a to že se společnost snaží jít s dobou a potvrzují pravidlo, že kdo není na Tiktoku, jako by nebyl.

Bitmarkets profil na FB

BITmarkets – výhody a nevýhody

Mají asi 80+ obchodovaných coinů, což je působivé. Kontaktní údaje jsou tvořeny e-mailovými adresami, ale žádné telefonní číslo a žádný aktivní chatovací bot. Ani jejich sociální účty nefungují příliš dobře. Platforma na mě nepůsobila dobrým dojmem, protože se mi zdála obtížná a stará. Nemají žádný demo účet a žádnou podporu pro nováčky. Proces registrace byl jednoduchý a rychlý.

Výhody:

 • 80+ obchodovaných coinů
 • Vlastní BTMT – Nativní token, který nabízí mnoho výhod.
 • Pokryté všechny platební metody
 • Webové stránky jsou jednoduché
 • Rychlá registrace
 • Velmi aktivní na sociálních sítích

Nevýhody:

 • Vyšší poplatky
Naše hodnocení

Tento článek je dostupný i v anglické a slovenské verzi.

27 comments

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *