mobilní hra, telefon

Skillz expeduje do Indie a snaží se udržet investory

Jedná se o přední platformu mobilních her, která spojuje hráče po celém světě. Společnost Skillz začala nový rok velmi úspěšně a podařilo se jí odstartovat rok 2022 růstem tržeb, což bezpochyby těší společnosti Skillz, ale její akcie se takovým úspěchem pyšnit nemohou.

Akcie společnosti Skillz v loňském roce ztratily 90 % své hodnoty a úspěšný začátek roku se neprojevil na zisku investorů. Společnost se snaží expedovat do Indie, kde nyní spouští pilotní provoz. Uživatelé platformy budou moci investovat do hry Diamond Strike. Umožní se jim také hrát s hráči, kteří se také nachází v Indii. Pilotní provoz bude určen pouze pro hru Diamond Strike. Skillz bude analyzovat spokojenost uživatelů a jejich zpětné vazby a následně budou platformu v Indii rozšiřovat dále.

Indie je pro společnost Skillz velmi atraktivním trhem, jelikož se v posledních letech velmi rozvíjí herní průmysl a mezi obyvateli Indie jsou herní platformy velmi oblíbené. Celkově herní průmysl na mobilních telefonech tvoří v Indii 86 % trhu.

Předpokládá se, že herní průmysl v Indii dosáhne do roku 2025 hodnoty 5 miliard dolarů, což by mohlo být velmi lákavé pro budoucí investory. Společnost se snaží rozšiřovat na trhu a být progresivní a inovativní. Sice nyní nemají investoři rostoucí zisky, ale tomu by v budoucnu mělo být jinak.

One comment

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.