Binance recenze krypto brokera jak vybrat kde koupit kryptoměny

Binance – recenze krypto brokera

Binance založil Changpeng Zhao. Jedná se o jednu z nejznámějších kryptoměnových burz na světě především pro své nízkonákladové obchodování. Je to komplexní platforma pro nákup, prodej nebo výměnu pestré škály kryptoměn, která nabízí více než 220 kryptoměn. Platforma Binance je zaměřena přímo na ty, kteří jsou v kryptoměnové hře již nějakou dobu. Ale je také dobrá pro začátečníky, jediným důvodem, proč doporučujeme Binance pro obchodníky, je to, že začátečník by nevyužil vše, co Binance nabízí. Poskytuje všechny špičkové funkce, které si pokročilý obchodník přeje.

nákup kryptoměn binance recenze broker kde koupit kryptoměny

 

Předpisy makléře

Na webových stránkách jsem nenašel žádné informace o jejich regulaci, a tak jsem se podíval na internet. Informace, které jsem našel, nebyly dobré. To je to, co jsem četl několikrát: „Binance se dostala pod kontrolu amerických federálních vyšetřovatelů. Regulátoři údajně vyšetřují, jak může být společnost zapojena do pomoci Američanům vyhýbat se daním, prát peníze a skrývat nelegální transakce, mimo jiné potenciální problémy. Toto je prohlášení bankrate.com. Ve svých Obchodních podmínkách se zmiňují o předpisech, ale nikde je nenajdete.

 

Obchodní nástroje

Binance se může pochlubit spoustou nástrojů vhodných pro různé potřeby a schopnosti obchodníka. Binance Futures Battle je jedním z nich. Umožňuje obchodníkům soutěžit mezi sebou, aby získali body za své obchodování. Jediné, co musí udělat, je předpovědět směr Bitcoinu v příštích několika minutách. Binance Asset Conversion je funkce, která vám umožňuje převádět aktiva přímo do peněženky s marží mincí, aniž byste je museli převádět ze spotového trhu. Nabízejí také nástroje cross-collateral a predikci cen.

 

Poplatky za Binance

Nabízejí některé z nejnižších poplatků v krypto průmyslu, takže obchodníci, kteří chtějí minimalizovat někdy masivní náklady, mohou obchodníci chtít bližší pohled zde. Poplatky začínají na 0,1 procenta, 0,5 za okamžité nákupy a poplatky za debetní karty ve výši 4,5 procenta. Používají cenový model založený na objemu. To vám dává další slevy dále.

Binance broker poplatky kde koupit kryptoměny

kde koupit kryptoměny poplatky binance

Demo účet Binance

Použití demo obchodního účtu znamená, že se nemusíte obávat ztráty peněz, můžete se naučit a získat dovednosti, než začnete obchodovat. Je to dobrý vzdělávací nástroj pro začátečníky. Při procházení jejich webových stránek jsem zjistil, že Binance nemá demo účet. Na burze můžete obchodovat pouze vložením skutečné kryptoměny.

 

Platforma Binance

Na jejich platformě máte k dispozici celkem 59 kryptoměn. Najdete zde ty, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Solana a desítky dalších, s nimiž pravděpodobně nejste obeznámeni. Používá stejnou technologii jako globální platforma. Nabízí tři obchodní platformy: Basic, Advanced a OTC pro peer-to-peer obchodování. Binance radí svým novým uživatelům, aby začali na základní obchodní platformě, která bude stále poskytovat zkušeným obchodníkům informace, které potřebují, jako je spotová cena, 24hodinová cenová výkonnost a objem obchodování.

 

Registrace

Registrace je z mého pohledu přímočará. V horním podokně na pravé straně jednoduše kliknete na „registrovat“. Poté se objeví vyskakovací okno s dotazem, odkud jste.

binance jak založit účet kde koupit kryptoměny

Po výběru země, ze které pocházíte, klikněte na potvrdit a budete přesměrováni na další krok. Zde můžete vidět další kroky. Vytvořte si účet > Ověřte identitu > odemkněte cenu

binance kde koupit krypto jak vybrat brokera

Pak začnete vyplňovat údaje, které vyžadují. Líbí se mi, jak můžete vidět pokrok na pravé straně.

kde koupit bitcoin jak se zaregistrovat na binance

Jakmile vyplníte svou e-mailovou adresu a heslo, máte 30 minut na ověření kódem, který byl zaslán na vyplněnou e-mailovou adresu. To bylo zasláno na mou adresu za vteřinu.

Po vyplnění kódu musíte zadat své telefonní číslo a počkat, až do telefonu přijde ověřovací kód. A pak můžete ověřit svou totožnost. To je místo, kde se zastavím, protože nechci otevřít účet bez testování, vědět, do čeho jdu. Kromě toho se registrace zdá být jednoduchá, přímočará a ověřovací kódy přišly okamžitě.

Po zrušení registrace byla zablokována celá webová stránka. Neměl jsem vůbec přístup k webovým stránkám.

kde koupit ethereum jak založit účet na binance

Po zrušení registrace byla zablokována celá webová stránka. Neměl jsem vůbec přístup k webovým stránkám.

binance registrace kde koupit krypto jak se zaregistrovat

Platforma Binance

Na jejich platformě máte k dispozici celkem 59 kryptoměn. Najdete zde ty, jako jsou Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Solana a desítky dalších, s nimiž pravděpodobně nejste obeznámeni. Používá stejnou technologii jako globální platforma. Nabízí tři obchodní platformy: Basic, Advanced a OTC pro peer-to-peer obchodování. Binance radí svým novým uživatelům, aby začali na základní obchodní platformě, která bude stále poskytovat zkušeným obchodníkům informace, které potřebují, jako je spotová cena, 24hodinová cenová výkonnost a objem obchodování.

 

Sociální sítě

V dolní části jejich webových stránek máte zápatí a vpravo armádu sociálních sítí, které mají. Používají Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Reddit a Binance Community. Facebook je aktuální. Zveřejňují příspěvky několikrát denně. Můžete vidět příspěvky, jako jsou zprávy, zajímavá fakta a informace o Binance. Instagram je také v provozu. Mají kolem 2 milionů následovníků, to je obdivuhodné.

binance recenze brokera sociální sítě jak vybrat kryptoměny

Na YouTube najdete návody, například jak ověřit, jak vložit finanční prostředky nebo jak zabezpečit svůj účet atd. Pak najdete průvodce v angličtině. Například „Jak koupit kryptoměnu debetní nebo kreditní kartou“ nebo „Jak upravit pákový efekt“ atd. Jejich aktivita na sociálních sítích je skvělá.

 

Webové stránky

Webové stránky jsou velmi citlivé a snadno se v nich orientuje. Jediný problém, který jsem měl, bylo, že jsem nemohl najít žádné informace o jejich předpisech, o demo účtu a jejich nástrojích. Barvy, šedá a žlutá, jsou podle mě v pořádku, nic extrémně honosného a to je to, co se mi líbí. Hlavní stránka ukazuje jejich klady a žádné další marketingové bláboly. Když jsem přešel z jedné karty na druhou, všechno se stalo v okamžiku a nebyl jsem nucen čekat v trapném tichu, abych se dostal na další stránku. Opět nemohu říci více o webových stránkách, protože jsem byl zablokován.

nákup kryptoměn binance recenze broker kde koupit kryptoměny

V pravém dolním rohu můžete vidět živý chat. Druhým způsobem, jak je kontaktovat, je podpora na jejich webových stránkách. Nenašel jsem žádné telefonní číslo, e-mail ani adresu. Vzdělávací materiál může být velmi užitečný pro nové obchodníky, kteří se chtějí dostat do obchodního světa. Na jejich webových stránkách jsem toho moc nenašel. Ale pak, když půjdete na jejich kanál YouTube, najdete tam nějaká vzdělávací videa.

 

Silné a slabé stránky

Celkově poskytuje široký výběr kryptoměn s obchodním poplatkem, který patří mezi nejnižší z kryptoměnových burz.  Binance není k dispozici v některých státech, včetně Connecticutu, Havaje, Louisiany, New Yorku, Texasu a Vermontu, i když řekli, že je přidají. Zákaznický servis chybí a také vzdělávací podpora, jako je demo účet. Chyběly mi také některé informace na jejich webových stránkách a pak máme tyto regulační problémy.

 

Výhody:

  • Nízké poplatky
  • Široký výběr populárních kryptoměn
  • Aktivní na sociálních sítích
  • Žádné zpoždění zaznamenané s webovými stránkami

 

Nevýhody:

  • Chybějící informace
  • Chybějící kontaktní údaje
  • Webová stránka byla zablokována poté, co jsem se několik hodin odmítl identifikovat.
  • Platforma je pro nové uživatele komplikovaná

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.