crypto.com recenze 2022

Crypto.com – recenze brokera: kryptoměny i NFT

Crypto.com je burza kryptoměn, která podporuje obchodování, investování, sázky, peněženky, NFT atd. Nabízí více než 150 různých měn a rozumné poplatky. Crypto.com bylo založeno v roce 2016 v Hongkongu a dnes slouží uživatelům v 90 zemích s jedinečnou sadou finančních produktů souvisejících s kryptoměnami. Čím více jste schopni do Crypto.com (CRO) vsadit, tím více výhod z této burzy získáte. Pokud jste začátečník, možná budete hledat platformu, která je k začátečníkům vstřícnější.

nákup kryptoměn crypto.com recenze

 

Crypto.com recenze  – regulace

Při prohlížení jejich webových stránek jsem nenašel nic o jejich regulacích, tak jsem šel na jiné recenze. Podle všeho je Crypto.com plně regulovaná kryptografická společnost. To znamená, že splňuje všechny potřebné finanční předpisy o prevenci rizik. Proč o tom na jejich stránkách nemohu nic najít. Mají regulační e-mailovou adresu, takže předpokládám, že jim můžete napsat a získat více informací.

kde koupit kryptoměny bitcoin

Jejich partneři vás překvapí.

crypto.com recenze broker

 

S čím lze obchodovat

Na stránkách můžete také využít více než 20 fiat měn (např. GBP, USD, EUR atd.). Mezi oblíbená aktiva dostupná na platformě patří Bitcoin, Ethereum, Cardano, Dogecoin, Polkadot.

Nabízejí také vlastní minci, CRO. Pokud držíte přesvědčivý podíl v CRO, společnost vás odmění. Mohou vás odměnit nižšími poplatky za obchodování, vyššími úrokovými sazbami za sázky nebo vyššími odměnami za kreditní karty.

Podporují několik fiat měn, včetně australského dolaru (AUD), kanadského dolaru (CAD), eura (EUR), libry šterlinků (GBP), amerického dolaru (USD) a brazilského realu (BRL). Tato flexibilita vám umožní snadno nakupovat kryptoměny za místní měnu.

bezpečný nákup kryptoměn

kde koupit bitcoin ethereum

crypto.com recenze

 

Platforma Crypto.com

Crypto.com je jednou z mála platforem, které ještě nebyly hacknuty. Pokud jste v kryptoměnách nováčci stejně jako já, možná vás obchodní rozhraní Crypto.com odradí, jak jsem již zmínil, možná budete chtít vyhledat levnější platformu, která bude vstřícnější k začátečníkům. Platformu si stáhnete do svého počítače nebo mobilního telefonu. Jedná se o výměnnou platformu určenou víceméně profesionálům než začínajícím uživatelům. K terminálu můžete přistupovat na stolních zařízeních PC, z mobilní aplikace nebo prostřednictvím API. Design je pěkný, moderní a dobře funguje.

krypto kurz bitcoin ethereum

 

Crypto.com demo účet

Použití demo obchodního účtu znamená, že se nemusíte obávat ztráty peněz, můžete se učit a získávat dovednosti předtím, než začnete obchodovat naživo. Je to dobrý vzdělávací nástroj pro začátečníky. Jsem začátečník a chci se naučit obchodovat, otestovat platformu nebo aplikaci a získat nějaké znalosti, než začnu. Pro mě je demo nutností. Crypto.com bohužel demo účet nenabízí.

 

Poplatky Crypto.com

Řekněme, že směnárenské poplatky Crypto.com jsou konkurenceschopné a transparentní. Poplatky jsou závislé na objemu. Takže čím více obchodujete, tím větší slevy můžete získat. Účtují si poplatky za výběry, bankovní převody, ale vklady mají nulové poplatky. Na jejich webových stránkách není žádná tabulka ani informace o poplatcích, nebo jsem je alespoň nenašel. Existuje stránka věnovaná kartě Metal Visa, kde jsou úspory a náklady dobře vysvětleny.

A právě tam jsem zjistil, že informace o poplatcích lze nalézt v sekci „Poplatky a limity“ v části „Nastavení“ v aplikaci Crypto.com.

kde koupit krypto 2022

 

Registrace

Není zde žádné tlačítko „Zaregistrovat se“, „Připojit se k nám“ nebo „Zaregistrovat se“. V pravém horním rohu si můžete stáhnout jejich aplikaci. Nebo dále na hlavní stránce můžete použít aplikaci pro stolní počítače.

recenze krypto broker 2022

Zkusil jsem aplikaci pro stolní počítače, protože nejsem připraven nic stahovat. Potřebuji se podívat na platformu a alespoň si ji vyzkoušet. Po kliknutí jsem na burze Crypto.com.

kryptomeny kurzy 2022

Vpravo nahoře se můžete přihlásit nebo zaregistrovat.

broker krypto

Můžete si prohlédnout trhy. Máte možnost zkontrolovat spot, marži nebo deriváty.

Pokud se chcete zaregistrovat, dostanete krátký online formulář, který musíte vyplnit. Požaduje se jméno, datum narození, státní příslušnost, e-mail, heslo a doporučující kód, pokud jej máte. Klikněte na ověření, vyřešte malou hádanku a přejděte k vytvoření účtu. Vzápětí obdržíte ověřovací e-mail s kódem, který musíte zadat. Totéž uděláte s telefonním číslem, ale nové účty se ověřují pomocí vašeho jména, obrázku průkazu totožnosti s fotografií a selfie. Poté je třeba propojit platební metodu, například bankovní účet. Řekl bych, že proces registrace byl jednoduchý, přímočarý a rychlý.

 

Webové stránky Crypto.com

Webové stránky jsou jednoduché. Je tvořena slogany, které vám řeknou, proč si vybrat Crypto.com. Žádné další marketingové žvásty a žádná blikající světla nebo barvy. Vypadá velmi profesionálně. Všechno funguje, jak má. V horní části máte jednoduché hlavní menu. Produkty, Společnost a Ceny. Produkty jsou rozděleny na začátečníky a profesionální obchodníky. Pro začátečníky vysvětlují aplikaci, kartu Metal Visa a další nástroje. Pokročilí obchodníci mají podrobnější informace o burze, DEFI a ekosystému.

crypto.com recenze broker

Po celou dobu na váš dotaz tiše čeká živý chatovací robot a pro kontakt jsou k dispozici e-mailové adresy. Telefonní číslo jsem nenašel a v sekci Společnost najdete podporu stránky s dalšími informacemi o některých nástrojích Crypto.com a obecné dotazy.

krypto broker 2022

 

Sociální sítě

Crypto.com je aktivní na standardních sociálních sítích, jako je Twitter, Facebook, Instagram, Linked in a YouTube. Nabízí také Reddit, Cryptocom, Crypto communities, chat KakaoTalk. Na Facebooku zveřejňují příspěvky téměř každý den. Videa, podcasty a zprávy. Mají více než 367 000 sledujících. Instagram je o něco aktivnější s více než 570 000 sledujícími, ale stejné příspěvky jako na Facebooku.

kde koupit kryptoměny

Další platformou, která mě zajímá, je YouTube. Zde mají 55 000 sledujících a poměrně dost videí. Některá jsou jen reklamy a marketingová videa, ale narazil jsem i na několik videí „Jak na to“.

bitcoin ethereum kde koupit

 

Výhody a nevýhody Crypto.com

Především, ačkoli jsou webové stránky pěkné a funkční, zjistil jsem, že je obtížné získat informace o poplatcích a jejich regulaci. Na svých webových stránkách nemají telefonní číslo, ale pak je k dispozici chatbot a několik e-mailových adres, které lze použít. Množství účtů na sociálních sítích je působivé a působivá jsou i jejich partnerství. Platforma je aplikace ke stažení, ale nemůžete použít demo účet, to je pro mě jako začátečníka nešťastné. Výměnná platforma je dobře navržena, ale pro začátečníky je obtížná. Crypto.com je pro vás dobrý, pokud jste zkušený kryptoinvestor a nepotřebujete mnoho kryptografického vzdělání. Neexistuje totiž žádná vzdělávací podpora.

 

Klady:

  • Visa karta s odměnami za vrácení peněz
  • Silná bezpečnostní opatření
  • Žádný minimální vklad
  • Živý chat

 

Zápory:

  • Obtížné pro začátečníky
  • Špatné kontakty na zákaznický servis
  • Chybějící přímočaré informace o poplatcích a regulaci
  • Nedostatek vzdělávacích zdrojů