Huobi recenze

Huobi – recenze třetí největší krypto burzy

Huobi je jednou z největších kryptoměnových burz od roku 2013. Je to třetí největší burza podle objemu obchodů Její hlavní nabídkou je Huobi Global, globální kryptoměnová burza nabízející lákavou platformu pro obchodování s kryptoměnami. Huobi je platforma s více než 140 obchodovatelnými aktivy, která zahrnuje obchodování na Forexu, spreadové sázky, sociální obchodování, obchodování s akciemi.

Huobi recenze kde koupit krypto

 

Huobi recenze – produkty

Huobi poskytuje platformu digitální měny typu „vše v jednom“, která začíná převodem fiat na krypto pro investory z celého světa. Burza podporuje 57 fiat měn pro financování účtu, jako jsou USD, EUR, GBP, AUD, CNY a další, a využívá také spotovou burzu, maržovou burzu, trh s futures, opce a USDT-Swapy s pákovým efektem až 125x. Nabízí také pokročilé nástroje pro porovnávání finančních grafů, sociální obchodování a kopírování obchodů.

recenze broker krypto 2022

kde koupit bitcoin ethereum

 

Zabezpečení

Při krypto transakcích je důležité používat důsledné bezpečnostní postupy, včetně jedinečného hesla a vícefaktorového ověřování, ideálně pomocí aplikace ověřovatele třetí strany. Huobi je kryptoměnová burza se sídlem na Seychelách. Seychely jsou místem, kde jsou krypto předpisy pokročilé a podporují blockchainové startupy. Má licenci k legální činnosti v několika zemích. K dispozici je 2-faktorové ověřování a co jsem prozkoumal, nebyla hacknuta.

 

Obchodování

Rozhraní je přehledné, řekl bych, že je responzivní na všech zařízeních a vizuálně přitažlivé. Grafy a okna příkazů jsou uprostřed, kniha příkazů na pravé straně. Kliknutím na cenu se automaticky vyplní limitní příkazy a změna obchodních párů nebo odhlášení z Huobi neodstraní žádné kreslící nástroje nebo vzory překryté grafem. Analýza grafu zůstává v grafu, dokud ji obchodník neodstraní. K dispozici je také možnost přepínat mezi světlým a tmavým režimem. Grafy si také můžete přidat do seznamu oblíbených.

recenze broker 2022

kde koupit kryptoměny 2022

 

Proces registrace

Tlačítko „Zaregistrovat se“ je vždy připraveno v záhlaví, hned vedle tlačítka „Přihlásit se“. Objevil se krátký digitální formulář, kde bylo potřeba pouze 2 věci. E-mailova adresa a heslo.

huobi recenze broker 2022

Líbí se mi možnost získat ověřovací kód prostřednictvím e-mailu nebo mobilního čísla. Samozřejmě si vyberu e-mail.

kde koupit kryptoměny

E-mail přišel okamžitě a obsahoval ověřovací kód. Na použití kódu máte 30 minut, než vyprší jeho platnost. Po zadání kódu jsem tam.

jak koupit kryptoměny

Trochu mě to zaskočí, protože najednou vidím všechny ty možnosti, jak vložit a získat peníze, extra peníze a tak dále. Při rolování dolů se dostávám k nějakým pravidlům a často kladeným otázkám.

jak koupit bitcoin ethereum

Samotná registrace je velmi jednoduchá a rychlá, ale vstupní stránka po ověření mé osoby je příliš okázalá. Navíc si nejsem jistý, co přesně mám dělat dál.

 

Demo účet

Použití demo obchodního účtu znamená, že se nemusíte obávat ztráty peněz, můžete se učit a získávat dovednosti předtím, než začnete obchodovat naživo. Je to dobrý vzdělávací nástroj pro začátečníky. Jinými slovy, demo účty jsou neocenitelným nástrojem pro nové obchodníky. Huobi Trading nabízí demo účet.

kde bitcoin broker 2022

 

Poplatky Huobi

Poplatky brokera se mohou lišit a měnit, mohou existovat další poplatky, které nejsou v této recenzi uvedeny.

Globální vklad Huobi je zdarma, poplatky za obchodování jsou 0,2 % maker a 0,2 % taker, ale obchodování při vyšších objemech přinese slevu z obou poplatků maker/taker. Poplatky za výběr a minimální výše závisí na měně a typu účtu. Do sazebníku poplatků máte možnost nahlédnout v zápatí webu. Po kliknutí se však musíte zaregistrovat. Jinými slovy, před registrací se na poplatky podívat nemůžete.

co to je krytoměna

V okně objednávek je k dispozici celá řada objednávek. Okno knihy objednávek v pravé části obrazovky je intuitivní a lze jej použít k automatickému vyplnění ceny, aby se předešlo chybám. Pro oko nováčka se může zdát nepřehledné, ale zpočátku je zde průvodce, který vám ukazuje místa a akce.

 

Sociální sítě

U Huobi existuje celá armáda sociálních účtů. Můžete si vybrat z Twitteru, Telegramu, Instagramu, YouTube, Facebooku, TikToku a také dalších méně známých. Mě zajímá především Facebook. Zde mají kolem 30 tisíc sledujících a příspěvky jsou aktuální. Poslední příspěvek byl asi před 15 minutami a zveřejňují ho každý den. Příspěvky jsou jednoduché, informativní, hravé a komunikují i prostřednictvím komentářů. Dalším účtem, který mě zajímá, je YouTube. Opět plný videí. “Jak na to”, vzdělávací videa I profíci by mohli najít nějaká zajímavá videa.

kryptoměny bitcoin

Pokud je chcete kontaktovat, můžete použít kontaktní formulář, který najdete v zápatí. Navigace na webu je velmi jednoduchá. Je logický, přehledný a plný potřebných informací.

kde koupit bitcoin

 

Webové stránky Huobi

Webové stránky se zpočátku zdály být trochu nepřehledné. Barevné, blikající a mnoho slev a nabídek. Což samozřejmě není špatně, jde o první dojem, o kterém zde mluvím. Při rolování dolů po hlavní stránce se to trochu vyjasní a předvedou se jejich nejlepší části. Nabízejí připojení k jejich komunitě, jak začít obchodovat a způsoby, jak můžete nakupovat krypto. Patička je plná možností, rozdělených na:

 • Nástroje
 • Služby
 • Podpora
 • Podmínky služeb
 • Úvod do crypta

Všiml jsem si velmi trpělivého chatovacího bota, který sedí na pravé straně a čeká na případné dotazy. Když jsem na ikonu kliknul, otevřelo se okno zákaznického servisu.

ethereum bitcoin recenze broker

V horním panelu stránky máte na výběr z nabídky:

 • Kup crypto
 • Trhy
 • Spotové obchodování
 • Deriváty
 • Finance
 • Naučte se

a samozřejmě zaregistrujte se a přihlaste se. Záložka „Naučte se“ nabízí spoustu vzdělávacích článků, například „Kryptopeněženky – co to je? K čemu slouží?“. Najdete zde články o investování, návody “Jak na to” a nejčtenější témata. Tato stránka je nabitá informacemi.

 

Výhody a nevýhody Huobi

První dojem z webové stránky nebyl nejlepší, ale když jsem se do ní ponořil hlouběji, musím říct, že mi přišla velmi intuitivní a plná potřebných informací. Má konkurenceschopné poplatky a také některé hravé slevy, obchodovat můžete na počítači nebo na mobilním telefonu. Má živého chatbota, který trpělivě čeká na případné dotazy. Jejich vzdělávací podpora je skvělá a jsou aktivní na všech svých sociálních účtech. Transparentní jsou i se svým sazebníkem poplatků. Není mnoho výtek, které by se daly vznést na Huobi. Je tu však několik drobností. Regulace není úplně jasná, na jejich webových stránkách jsem toho moc nenašel a při pohledu na obchodní platformu očima nováčka mi nepřijde přátelská pro začátečníky.

 

Výhody:

 • Dlouhá historie
 • Nízké poplatky
 • Dobrá vzdělávací podpora
 • Velmi velký počet kryptoměn

 

Nevýhody:

 • Platforma obtížná pro nováčky
 • Regulace a bezpečnost nejsou jednoznačné
 • Nepodporuje fiat vklady a výběry
 • Ověřovací proces je prý trochu zdlouhavý

 

Obrázek článku: Marco Verch | ccnull.de | CC-BY 2.0

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *