snapchat

Více her do komunikace s přáteli

Snap Inc. (NYSE)

  • Deustche Bank zvýšila 1.6.2020 doporučenou cílovou cenu na 24 USD. (finviz.com)
  • UBS, ARGUS a Goldman hlásí doporučení BUY u akcií SNAP. (finviz.com)
  • V období od 13.5.2020 do 12.6.2020 se zvýšila cena akcií SNAP z původních 17,54 na 20,18 USD. (yahoofinance.com)
  • Ve čtvrtek 11.6.2020 představila společnost Snap Inc. řadu novinek ve své aplikaci Snapchat, která je využívána pro posílání zpráv. Přidala funkce jako například nové originální pořady a způsoby, které umožňují externím vývojářům vytvářet produkty. (yahoofinance.com)
  • 11. června zveřejnila Zynga (NASDAQ: ZNGA) tiskovou zprávu, která dopodrobna popisuje publikační partnerství se společností Snap (NYSE: SNAP).

Společnost Snap Inc. Pustila ve čtvrtek do světa nové funkce pro svou aplikaci Snapchat. Jsou jimi například nové originální pořady nebo možnosti pro externí vývojáře, kteří díky nim mohou vytvářet produkty, které nalákají uživatele trávit v aplikaci více času.

Snap se na rozdíl od své konkurence vydal cestou, kdy se zaměřuje více na komunikaci mezi blízkými osobami než na otevřené publikum, což mu umožňuje vyhnout se dezinformacím a nenávistným útokům, kterým čelí Facebook a Twitter. Za poslední rok vzrostly akcie Snapu více než o polovinu.

11. června zveřejnila Zynga (NASDAQ: ZNGA) tiskovou zprávu, která dopodrobna popisuje publikační partnerství se společností Snap (NYSE: SNAP). To má přinést na sociální platformu Snapchat nové hry pro sociální média. Dle tiskové zprávy bude první hrou, vzniklou na základě spolupráce, hra Bumped Out. Exkluzivní tituly od zmíněného vývojáře videoher budou mířit na Snap Games.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *