cannabis, konopí, marihuana

Konopné firmy v očekávání

  • Akcie Aurora Cannabis Inc. (ACB) mají podle tipranks.com cílovou cenu stanovenou na 21,47 USD. (tipranks.com)
  • 3 analytici portálu tipranks.com doporučuje BUY a 11 dalších HOLD (tipranks.com)
  • Společnost, která by vznikla fúzí společností Aphria a Aurora, by byla kanadským lídrem. Její roční obrat by převýšil 1 miliardu CAD (740 milionů USD) a dosáhla by tržního podílu 30 % .(barrons.com)
  • 3 státy, New Jersey, Mississippi a Jižní Dakota, momentálně řeší legalizaci konopí, v Jižní Dakotě o ní budou hlasovat v listopadu. (fool.com)
  • V Kanadě se zvýšil maloobchodní prodej produktů s konopím v březnu (a dubnu) přibližně o 20 %. (fool.com)

Aurora Cannabis Inc. je společnost vyrábějící a distribující lékařské konopné produkty po celém světě. Je vertikálně integrovanou a horizontálně diverzifikovanou firmou napříč několika segmenty hodnotového řetězce konopí, jako jsou například technické vybavení a design, pěstování konopí, genetický výzkum, výroba, deriváty, vývoj produktů s vysokou přidanou hodnotou, domácí pěstování, velkoobchodní a maloobchodní distribuce. Aurora Canabis vyrábí různé kmeny sušeného konopí, konopného oleje, tobolek a topických souprav pro lékařské pacienty mnoho dalšího.

Dála se společnost zaměřuje na vývoj léčivých přípravků na konopí v různých stádiích vývoje, včetně orální, lokální, lokální, jedlé a inhalovatelné výrobky. Provozuje také CanvasRX, síť poradenských a podpůrných středisek pro konopí a poskytuje pacientské poradenské služby.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *