Soutěže, kde můžete vyhrát peníze

[TOP 12] Soutěže o peníze, kde může vyhrát každý

Soutěže o peníze: Každý víme, že peníze nerostou na stromě. Občas se však nějaké peníze navíc do rodinného rozpočtu hodí. Abychom vám cestu k přivýdělku usnadnili, připravili jsme pro vás TOP 14 nejlepších soutěží o peníze, kde může vyhrát každý. Jak vyhrát peníze? Čtěte níže:

Obsah

Co to jsou soutěže o peníze? Soutěže o peníze jsou akce, ve kterých účastníci soutěží o finanční odměny. Tyto soutěže mohou být organizovány různými subjekty, například podniky, organizacemi nebo jednotlivci. Soutěže o peníze mohou mít různé formy. Mezi nejčastější patří:

  • Hry o peníze, ve kterých účastníci soutěží o výhru v herní soutěži. Hry o peníze mohou být hazardní, jako jsou automaty nebo ruleta, nebo nehazardní, jako jsou kvízy nebo soutěže v dovednostech.
  • Losování o peníze, ve kterých účastníci soutěží o výhru v losování. Losování o peníze mohou být organizována různými způsoby, například jako reklamní akce, charitativní akce nebo prostě jako způsob, jak dát lidem šanci vyhrát peníze.
  • Soutěže o peníze na sociálních sítích, ve kterých účastníci soutěží o výhru v soutěži na sociálních sítích. Tyto soutěže jsou často organizovány jako způsob, jak zvýšit povědomí o produktu nebo službě.

Soutěže o peníze – 1. Rondo

Rondo je hrací web s řadou zábavných her a kvízů. Celá platforma je stavěna na virtuálních bodech, Rondonech, které vám umožňují zúčastnit se her o peníze. Momentálně probíhá soutěž s výhrou ve výši 125 000 Kč. Pravděpodobnost, že vyhrajete takovou částku je poměrně malá, ovšem zoufat nemusíte. Rondo nabízí výhry ve výši 100 Kč – 125 000 Kč. Kromě toho můžete získat opravdu velké slevy na populární značky a produkty.

Čtěte také: Nejlepší pracovní pozice v Česku – kdo si vydělá nejvíce?

Soutěže o peníze – 2. Soutěže24

Musíme zmínit také web Soutěže24, který láká soutěžící na výhry ve výši až 20 000 Kč. Web slouží jako promo platforma pro malé podniky, které skrze Soutěže24 pořádají soutěže o jejich produkty a o peníze, čímž se více zviditelňují.

Bonusy a výhry za registraci – 3. Korunka

Korunka je jedna z mála Českých loterií umožňující sázet každý den dvakrát, což je pro mnoho lidí velmi lákavé. Při registraci vám na účet Korunka přistane rovnou 300 Kč, které můžete vsadit třeba na jednu z aktuálně dostupných soutěží, loterií nebo dalších akcí. Sázet můžete až 2x denně a hrát tak o miliony každý den. Můžete se zapojit například do loterie Dvacet za 20,– a zahrát si pouze s dvacetikorunou o 20 milionů korun. Pokud k tomu přidáte „Raketu“ v podobě dalších 10 Kč, můžete za 30 Kč hrát rovnou o 50 milionů korun.

Využijte bonusů při založení bankovních účtů! Více zde.

Bonusy a výhry za registraci – 4. Sazka

Sazka je nejznámější česká sázecí platforma. Proto nabízí jeden z nejvyšších registračních bonusů v ČR. Jakmile pilně dokončíte svou registraci, připíše se vám na účet 500 Kč. Sazka ovšem počítá s tím, že vám tato částka stačit nebude a je ochotna vám za první vklad vrátit stejnou částku, jako jste si vložili. Limitem pro druhý bonus je však částka 9500. Od Sazky je tak možné získat až 10 000 Kč.

Bonusy a výhry za registraci – 5. Fortuna

Získáte 500 Kč při vkladu 500 Kč do Fortuna online casina. Navíc, pokud vložíte až 3 000 Kč, získáte dvojnásobek bonusu. Registrací k online sázení získáte dalších 300 Kč. Proces registrace je rychlý a jednoduchý a lze jej dokončit online během několika minut. K tomu obdržíte 500 volných zatočení zdarma při minimálním vkladu 500 Kč a dalších 300 Kč za ověření identity.

Bonusy a výhry za registraci – 6. SynotTip

SynotTip, stejně jako Korunka, Sazka a Fortuna, je online sázecí platforma, umožňující hrát o peníze z pohodlí domova. Pokud byste ovšem nechtěli riskovat ztrátu vašich vsazených peněz, stačí se na webu jen zaregistrovat a zajistit si tak registrační bonus ve výši 300Kč. 

Bonusy za výhry a registraci – 7. TipSport

TipSport, je další sázkařská online platforma, s možností vysokého zisku během registrace. Již během první registrace dostanete zcela zdarma 300 Kč. O dost větší možnost vydělat si větší obnos skrývá 100 % na Váš první vklad, a to až do výše 50 000 Kč.

Čtěte také: Žebříček nejdražších NFT.

Bonusy a výhry za registraci – 8. Toluna

Toluna funguje na principu vyplňování dotazníků a hlasování. Čím jste aktivnější, tím více získáte bodů, které později můžete vyměnit za poukázky do obchodů, nebo často právě hotové peníze. Přesto, že v Toluně bývá výdělek poměrně nižší, než u hracích platforem, je Toluna stále oblíbenou platformou pro získávání peněz. Největším faktorem oblíbenosti je pravděpodobně nulové riziko a poměrně vysoká šance získání peněž.

9. Soutez.cz – zajímavé výhry 

Soutez.cz je prvním portálem na téma soutěží v českém prostředí. Web byl založen už v roce 1998. Typ soutěže si můžete vybrat podle výherní ceny či pořadatele. Dostupné jsou soutěže organizované v rámci stránky, ale také ty zprostředkované z jiných portálů na internetu, médií i Facebooku. Stačí se pouze zdarma registrovat a zajímavá výhra je na dosah ruky.

10. SoutěžeOnline – peníze, slevy, poukázky – Soutěže o peníze

Podobně jako předešlý portál jsou i SoutěžeOnline.cz  platformou nabízející širokou nabídku soutěží o různé ceny, poukázky, vstupenky i hotové peníze. Atraktivní je tím, že tu máte vše na jednom místě, nemusíte tedy hledat na pěti různých webech, ale stačí vám pouze Soutěže0nline.cz.

11. Online Casina

Casina obecně jsou známé, že nejsou nejvhodnější způsob obživy. Přesto však poskytují obrovské bonusové vklady i v řádech deseti tisíc. Pokud jste dobrým hráčem pokeru, či jiné z těchto her, tak by to mohl být dobrý přivýdělek.

12. Další soutěže o peníze

Existují i další způsoby, jak snadno vyhrát peníze. Své štěstí můžete také zkusit i v dalších nejrůznějších online průzkumech a dotaznících. Za vyplněné a odeslané průzkumy a hlasování dostáváte body, podle počtu nasbíraných bodů se odvíjí i vaše výhra.

Celá řada jednorázových soutěží o zajímavé ceny i peněžní částky je k dostání také u různých značek, obchodů, bank či médií. Zvláště oblíbené jsou také soutěže na sociálních sítích. Stačí se jen porozhlédnout.

Přečtěte si další články z rubriky [Žebříčky]

Čtěte také: Jak rychle vydělat peníze v ČR