Soutěže, kde můžete vyhrát peníze

[TOP 10] Soutěže o peníze, kde může vyhrát každý

Každý víme, že peníze nerostou na stromě. Občas se však nějaké peníze navíc do rodinného rozpočtu hodí. Abychom vám cestu k přivýdělku usnadnili, připravili jsme pro vás TOP 10 nejlepší soutěže o peníze, kde může vyhrát každý. Jak vyhrát peníze? Čtěte níže:

Soutěže o peníze – 1. Rondo

Rondo je hrací web s řadou zábavných her a quizů. Celá platforma je stavěna na virtuálních bodech, Rondonech, které vám umožňují zůčasnit se her o peníze. Momentláně probíha soutěž s výhrou ve výši 150 000 Kč. Pravděpodobnost, že vyhrajete takovou částku je poměrně malá, ovšem zoufat nemusíte. Rondo nabízí výhry ve výši 200 Kč – 150 000 Kč. Kromě toho můžete získat opravdu velké slevy na populární značky a produkty.

Soutěže o peníze na Rondo

Čtěte také: Nejlepší pracovní pozice v Česku – kdo si vydělá nejvíce?

Soutěže o peníze – 2. Kvizuj

Kvizuj je česká aplikace, ve které můžete využít svých znalostí a soutežit o peníze. V denním kvízu se můžete těšit na 10 otázek. Na jejich překonání máte 3 životy a 3 nápovědy. Jde o čas – čím dříve odpovíte, tím více bodů získáte. Pokud do konce týdne posbíráte alespoň 500 bodů, automaticky se zařazujete do týdenního slosování o ceny. Každých deset bodů vám zajistí jednu slosovací šanci. Vyhrát můžete částku mezi 50 Kč – 10 000 Kč

Soutěže o peníze na Kvízuj

Čtěte také: Rychlé způsoby, jak vydělat peníze v Česku

Soutěže o peníze – 3. České Soutěže

České soutěže se principem podobají platformě Rondo. Jedná se o web, který nabízí širokou škálu soutěží, od poukázek a slev až po opravdové peníze. Částky se nejčastěji pohybují kolem 500 Kč, ale mohou vyšplhat až na 1000 Kč. Pokud byste naopak chtěli udělat radost ostatním, můžete i vy založit soutěž o částku, kterou jste ochotni darovat.

Přečtěte si další články z rubriky [Žebříčky]

Soutěže o peníze – 4. Soutěže24

Musíme zmínit také web Soutěže24, který láká soutěžící na výhry ve výši až 20 000 Kč. Web slouží jako promo platforma pro malé podniky, které skrze Soutěže24 pořádají soutěže o jejich produkty a o peníze, čímž se více zviditelňují.

5. Soutěžmánia – vyhrát peníze, slevy, poukázky

Soutežmánia je platforma nabízející širokou nabídku soutěží o slevy, poukázky, vstupenky i hotové peníze. Atraktivní je tím, že tu máte vše na jednom místě, nemusíte tedy hledat na pěti různých webech, ale stačí vám pouze Soutěžmánia.cz.

Bonusy a výhry za registraci – 6. Korunka

Korunka je jedna z mála Českých loterií umožňující sázet každý den 2x, což je pro mnoha lidí velmi lákavé. Při registraci vám na účet Korunka přistane rovnou 300 Kč, které můžete vsadit třeba na jednu z osmi dostupných soutěží. To ovšem není jediný bonus, který můžete v Korunce získat. Při prvním vkladu se vám na Korunkový účet připíše stejná částka, jako kterou jste si vložili na něj vložili. Tedy čím více peněz vložíte, tím více dostanete.

Soutěže o peníze na Korunka

Využijte bonusů při založení bankovních účtů! Více zde.

Bonusy a výhry za registraci – 7. Sazka

Sazka je nejznámější česká sázecí platforma. Proto nabízí jeden z nejvyšších registračních bonusů v ČR. Jakmile plně dokončíte svou registraci, připíše se vám na účet 500 Kč. Sazka ovšem počítá s tím, že vám tato částka stačit nebude a je ochotná vám za první vklad vrátit stejnou částku, jako jste si vložili. Vložit si můžete až 5 000 Kč, tudíž je možné od Sazky získat 5 500 Kč.

Bonusy a výhry za registraci – 8. Fortuna

Fortuna nabízí pestrou nabídku zábavných her a výherních automatů, které lze hrát nejen z počítače, ale také z tabletu, či mobilu. Podobně jako v Korunce, Fortuna vám za první vklad vrátí dvojnásobek. Vložit můžete až 300 Kč, tudíž se vám na účet vrátí 600 Kč. Další odměnu dostanete za úplé dokončení registrace, a to také ve výši 300 Kč. Dohromady máte tedy možnost získat až 900 Kč, a to už se vyplatí, nebo ne?

Fortuna

Bonusy a výhry za registraci – 9. SynotTip

SynotTip, stejně jako Korunka, Sazka a Fortuna, je online sázecí platforma, umožňující hrát o peníze z pohodlí domova. Pokud byste ovšem nechtěli riskovat ztrátu vašich vsazených peněz, stačí se na webu jen zaregistrovat a zajistit si tak registrační bonus ve výši 500Kč. 

Čtěte také: Žebříček nejdražších NFT.

Bonusy a výhry za registraci – 10. Toluna

Toluna funguje na principu vyplňování dotazníků a hlasování. Čím jste aktivnější, tím více získáte bodů, které později můžete vyměnit za poukázky do obchodů, nebo částo právě hotové peníze. Přesto, že v Toluně býva výdělek poměrně nižší, než u hracích platforem, je Toluna stále oblíbenou platformou pro získávání peněz. Největším faktorem oblíbenosti je pravděpodobně nulové riziko a poměrně vysoká šance získání peněž.

Přečtěte si další články z rubriky [Žebříčky]

Čtěte také: Jak rychle vydělat peníze v ČR

3 comments

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *