InvestaGo aplikace

Investago: nová aplikace pro novou ekonomiku

7. prosince 2022 – Na evropském regulovaném trhu zahajuje činnost InvestaGO, nová brokerská mobilní aplikace. Jednoduché online ovládání má InvestaGO v DNA. Mobilní aplikace je intuitivní a šikovně ovladatelná tak, aby uspokojila stále rostoucí skupinu aktivních obchodníků na finančních trzích. Aplikace InvestaGO je zdarma ke stažení v obchodech App Store a Google Play.

V dnešním rychlém světě je imperativem nové aplikace na trhu maximální rychlost a dostupnost nástrojů, počínaje virtuální komunikací, přes investiční plánování, komplexní přehled portfolia uživatele, až po samotné obchodování a obchodní zprávy v reálném čase. 

Tým sestavený ze zkušených expertů je připraven poskytovat 24/5 pomoc uživatelům napříč EU v jejich lokálním jazyce. Cílem není jen technická podpora, ale i poskytování vzdělávací programů a  analytických podkladů. InvestaGO vychází vstříc uživatelům poptávajícím informace o dynamických mladých odvětvích ekonomiky a svou analytickou podporu zahajuje sérií analýz ke game-changerům sdílené ekonomiky.

Uživatelé InvestaGO mohou obchodovat širokou škálu derivátů, jako jsou CFD (contract-for-difference) akcií, akciových indexů, měnových párů nebo komodit.

Více informací: www.investago.com

InvestaGo aplikace

One comment

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *