Ozios je akreditovaným makléřem Kyperské komise pro cenné papíry a burzu (CySEC). Na svých webových stránkách stále nemá mnoho informací o službách, které společnost nabízí.

Recenze brokera – Ozios

Ozios je akreditovaným broker Kyperské komise pro cenné papíry a burzu (CySEC). Na svých webových stránkách stále nemá mnoho informací o službách, které společnost nabízí.

Varování před riziky ve spodní části stránky naznačuje, že bude nabízet obchodování s CFD a FX. Ozios má na svém webu i sekci veřejného obchodování.

Ozios recenze – první dojmy

První dojem z domovské stránky Oziosu je příjemný. Jsou tam uvedeny všechny informace potřebné k seznámení se s funkčností stránek. Edukační a efektivní prezentace informací je velmi přitažlivá. Základní lokalizace stránky je v angličtině, kromě toho, že je stránka přeložena do slovenštiny a řečtiny. Slabší jazyková vybavenost stránky oproti jiným brokerům může být brána jako nevýhoda, pro českého tradera to ale není žádný zvláštní problém, vzhledem k tomu, že je k dispozici ji zmíněná slovenština. Znalost anglického jazyka tak pro trading není nutná.

První dojem z domovské stránky Oziosu je příjemný. Jsou tam uvedeny všechny informace potřebné k seznámení se s funkčností stránek.

Základní informace

📱Mobilní aplikace Ano
✅ Demo účet Ano
🖥 Obchodní platforma MetaTrader 5
💵 Poplatky za obchodování Ano
🎓 Edukace Ano
📞 Telefonní Support Ano

K obchodování v reálném i demo účtu nabízí broker Ozios svým klientům stažení a nainstalování terminálu MT5. Ten je, narozdíl od webu, k dispozici celkem ve 39 jazycích, mezi nimiž čeština nechybí. Jedná se o klasický a velmi rozšířený program mezi zkušenými i začínajícími obchodníky. Program si můžete stáhnout z webové stránky společnosti a poté její nainstalovat:

 • ve svém počítači
 • na svém notebooku
 • na smartphonu
 • na iPhone nebo iPad
K obchodování v reálném i demo účtu nabízí broker Ozios svým klientům stažení a nainstalování terminálu MT5.

Program tedy můžete používat doma i na jakémkoliv místě s připojením k internetu. Terminál je také přehledný, protože má dobře navržené a zároveň jednoduché rozhraní, takže ho zvládnete za pár dní. Uprostřed je okno s grafem, vlevo je nabídka správy, vpravo seznam všech aktiv.

V terminálu je již nainstalováno několik základních indikátorů. Obchodník může do programu integrovat i další ukazatele stažené z webových stránek nebo vyvinuté nezávisle. Díky tomu je možné kombinovat různé obchodní nástroje a vytvářet tak nejefektivnější a nejziskovější strategii.

Díky tomu je možné kombinovat různé obchodní nástroje a vytvářet tak nejefektivnější a nejziskovější strategii.

Také je možné obchodovat s vlastním softwarovým brokerem MyOzios.

Obchodní nástroje Ozios

Prokázanou výhodou společnosti je široká škála obchodních nástrojů, mezi nimiž stojí za zmínku:

 • měnové páry: AUD/CAD, EUR/AUD, CAD/JPY, GBP/CHF, NZD/USD, USD/JPY, USD/CAD a další;
 • kovy: zlato, stříbro;
 • CFD kontrakty na akcie, indexy a komodity;
 • Energie: zemní plyn a ropa.

Nenajdete zde však žádné obchodování s kryptoměnami. Na webu také neexistuje pomoc pro začátečníky. Vše je jednoduše napsáno a srozumitelné i pro lidi, kteří chtějí začít.

Nenajdete zde však žádné obchodování s kryptoměnami. Na webu také neexistuje pomoc pro začátečníky.

Vytvoření demo účtu zabere uživateli několik minut. Za tímto účelem musí uživatel dodržovat konkrétní pokyny:

 • přejděte na webovou stránku brokera.
 • v pravém horním rohu zvolte zelené tlačítko „Registrace“
 • v zobrazeném okně klikněte na „Demo účet“
 • vyplňte tabulku a do polí zadejte osobní údaje: jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu.
 • zaškrtněte políčko „Ochrana údajů“
 • stiskněte tlačítko „Registrace“.
Vytvoření demo účtu zabere uživateli několik minut. Za tímto účelem musí uživatel dodržovat konkrétní pokyny:

Ozios Sekce zpráv

Najdete tam také sekci zpráv, kde jsou velmi přesné, aktualizované, nové informace téměř každý den.

Najdete tam také sekci zpráv, kde jsou velmi přesné, aktualizované, nové informace téměř každý den.

Ozios Academy

V Akademii najdete všechny potřebné informace o finančních trzích a své znalosti můžete rozvíjet prostřednictvím seminářů, webinářů a odborných článků, které vás seznámí se základními obchodními strategiemi.

V naší akademii najdete všechny potřebné informace a můžete rozvíjet své znalosti prostřednictvím propracovaných seminářů, webinářů a odborných článků, které vás seznámí se základními obchodními strategiemi.

FAQ sekce

Ozios má propracovaný systém častých otázek, kde můžete získat všechny možné informace o brokerovi, a ještě mnohem více. Webová stránka vysvětluje mnoho důležitých otázek o obchodování obecně.

Ozios má propracovaný systém častých otázek, kde můžete získat všechny možné informace o brokerovi, a ještě mnohem více.

Vklad a výběr

Po zkontrolování sekce vkladů a výběrů na webu makléře jsme byli zklamaní. Je velmi omezený a je možná pouze jediná možnost – bankovní převod. Na druhé straně, broker nefixuje minimální vklad, je neomezený. Maximální vklad je však 250 $. Můžete vybrat stejnou částku, a tato skutečnost je dost zvláštní.

Po zkontrolování sekce vkladů a výběrů na webu makléře jsme byli zklamaní. Je velmi omezený a je možná pouze jediná možnost – bankovní převod.

Technická podpora a sociální sítě

Ani technická podpora není tak jednoduchá. Na webu je poskrovnu informací, konkrétně pouze telefonní číslo, fyzická adresa a e-mail. Informace můžete ale také hledat na sociálních sítích, na kterých jsou velice aktivní. Na stránkách najdete odkazy na Facebook, Instagram či LinkedIn. Online chat chybí.

Ani technická podpora není tak jednoduchá. Na webu je poskrovnu informací, konkrétně pouze telefonní číslo, fyzická adresa a e-mail.

Shrnutí

Pro

 • Široký výběr nástrojů
 • MetaTrader 5
 • Demo účet
 • Aktivní sociální sítě

Proti

 • Neobchoduje s kryptoměnami
 • Žádné podklady pro začátečníky
 • Malý výběr platebních možností

Naše hodnocení

Naše hodnocení

8 comments

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *