Zetano recenze [Aktuálně 2022]

Být traderem není tak jednoduché, jak to může vypadat. Trader je někdo, kdo je ochoten analyzovat obrovské množství dat, sledovat informační agendu a porozumět ekonomice. Většina účastníků akciového trhu se zabývá investováním, pomalým, odměřeným a promyšleným procesem, který nemá s tradingem mnoho společného.

Mezi velkým množstvím nových obchodních platforem a brokerů je velmi obtížné se orientovat. U brokera Zetano tomu tak není, na jejich kvalitně zpracovaném webu se vše jednoduše dozvíte.  V naší dnešní recenzi se podíváme na relativně nového brokera Zetano a pokusíme se provést nezávislou analýzu jeho činnosti. Podíváme se na všechny nabídky k tradingu od tohoto brokera, možná úskalí a pokusíme se posoudit jeho míru spolehlivosti.

Základní informace

ZETANO je registrovaná značka společnosti Wonderinterest Trading Ltd. Kde mimojiné působí známá slovenská analytička Olívia Lacenová. Wonderinterest Trading Ltd je kyperská investiční společnost (CIF) pod dohledem a regulací Kyperské komise pro cenné papíry (CySEC). Z našeho pohledu se ten jedná o velmi seriózní produkt.

Obchodní nástroje

Tento broker zahájil svou existenci v roce 2018 a je regulován CYSEC. Tento broker nabízí poměrně širokou paletu obchodních nástrojů, dá se říci úzce profilovaných – pouze CFD produkty. Pokud jste příznivcem krypto nebo futures, nebude pro vás tento broker až tak zajímavý.

Zetano

Ale pro ty obchodníky, kteří se specializují na CFD niche, bude dobré mít účet a tu a tam udělat nějaké obchody. V sekci Produkty na webu najdete poměrně informativní popis každého nástroje. Pákový efekt začíná od 1:5 a spready začínají obvykle od 0,01.

Obchodní platforma

Tohoto brokera je nutné velmi ocenit za vlastní vyvinutou obchodní platformu – platformu XOH Trader.

Zetano graf

Velmi snadné použití, žádné další klávesy, pohodlné rozložení grafů na obrazovce. Pro fanoušky mobilních zařízení existuje mobilní verze, i když se mírně liší od té počítačové. To ale nemá vliv na kvalitu nabídky. Další výhodou Platformy je její vícejazyčnost, je přizpůsobena více než 20 jazykům.

Typy účtů

Broker má 4 obchodní účty a 3 z nich umožňují stát se VIP klientem, rozdíl je pouze ve částce.

Zetano-accounts

Zetano-accounts

Ale velkou nevýhodou je absence demo účtu, i když v patičce webu je vyskakovací okno, o tom že СDF je velké riziko.

Zetano-warning

Čím vyšší částka, tím lepší podmínky ten či onen obchodní účet nabízí. Proces registrace je stejný jako u ostatních brokerů. Nezbytné údaje pro registraci jsou e-mail a telefonní číslo. Po aktivaci účtu můžete začít obchodovat.

Regulátor – CYSEC

Páka – od 1:5

Spready od 0.01.

Vklady a výběry

V této sekci je tento broker velmi omezující. Velmi limitované možnosti vkladu – pouze bankovním převodem nebo kartou. Pro výběr prostředků pouze bankovním převodem. To je velmi frustrující a odrazuje to obchodníky, protože hodně z nich používá elektronické peněženky a tento broker takovou možnost nemá.

Obsah webu a rozhraní

Na první pohled stránka vypadá dobře, je navržena ve žlutobílých tónech. Ale když se trochu ponoříte do informací, začnete chápat, že je web nový a že zde ještě pár informací chybí..

V sekci novinky a akademie nejsou zatím absolutně žádné informace.

Zetano available

Výjimkou je sekce s FAQ. Informace jsou zde uvedeny, jinak by byly tyto stránky prostě nezákonné.  Pouze oficiální adresa.  Na internetu nejsou téměř žádné recenze, i když za pár let své existence mohl být tento broker populárnější.

Sociální sítě

Výhody

  • Rozmanitost obchodních účtů
  • Regulace
  • Vlastní platforma
  • atraktivní web

Nevýhody

  • Žádný demo účet
  • Omezené možnosti platby
  • Omezené obchodní portfolio

Naše hodnocení

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.