Stop kybernetickým útokům s Cloudfare

Stop kybernetickým útokům s Cloudfare

Cloudfare je americká společnost zabývající se internetovým zabezpečením. Mezi zákazníky najdeme internetové obchody, IT firmy, ale i politiky.

Právě politickým kampaním ve Spojených státech amerických umožňuje zabezpečení zcela zdarma. Snaží se tak předejít kybernetickým útokům a volebním zásahům, které by je mohly nějak ovlivnit. Nabídka Cloudflare for Campaigns zahrnuje distribuované zmírnění útoků typu odmítnutí služby, vyvažování zátěže pro webové stránky kampaní, webový firewall a ochrana proti botům.

Společnost se ochraně volebních kampaní před kybernetickými útoky věnuje v projektu Galileo. Projekt rozšířil nabídku bezpečnostních nástrojů pro novináře, aktivisty věnující se nejen občanským právům. Tento projekt expandoval i do menších státních a vládních míst před dvěma lety za cílem ochránit voliče proti krádeži jeho dat na serverech.

Generální ředitel a spoluzakladatel Matthew Prince uvedl, že existuje potřeba pomoci kampaním zabezpečit webové stránky a jejich vnitřní bezpečnost dat. Generální ředitel se také vyjádřil, že společnost započala kroky k usnadnění procesu přístupu pro nové zákazníky. Cloudfare a další poskytovatelé infrastruktury pomáhají zákazníkům zvládat nárůsty v online aktivitě, dodal.  „Hrdinové této krize jsou zdravotničtí respondenti a vědci, ale cloud je jako věrný pomocník,“ říká Prince. „Kdyby se to stalo před 10 lety, všichni bychom byli v mnohem horším stavu.

Za posledního půl roku cena akcií Cloudfare vzrostla z 17,95 USD na 28,82 USD. Needham akciím udělil doporučení BUY a navíc byly všechny doporučené ceny podle serveru Finwiz.com v tomto roce NET překonány.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *