akcie

Atotech Limited připravuje IPO na burze NYSE

Společnost Atotech Limited založená v roce 2018 připravuje svou první veřejnou nabídku akcií (IPO). IPO proběhne k datu 4. 2. 2021 na burze NYSE. Společnost plánuje upsat 34 200 000 akcií a nabízet je pod zkratkou „ATC“ v cenovém rozpětí od devatenácti do dvaceti dvou dolarů. Očekávaný výnos z IPO je 701 milionů dolarů. Vedoucími manažery emise budou společnosti Citigroup, Credit Suisse, BofA Securities a JP Morgan. Mezi další manažery emise patří například Barclays, nebo Deutsche Bank Securities.

Atotech je předním světovým poskytovatelem speciálních řešení pro galvanické pokovování, který dodává chemii, vybavení a služby pro aplikace technologií. Na trh vstoupili s velkou inovační sílou a s globální sítí TechCenter. Nabízí širokou škálu produktu, která se využívá na nejrůznějších koncových trzích včetně chytrých telefonů, komunikační infrastruktury, cloudové výpočetní infrastruktury, spotřební elektroniky, ale i automobilové elektroniky.

Společnost Atotech sídlí v Berlíně a její tým tvoří 4 000 odborníků ve více než 40 zemích. Své výrobní závody mají v Evropě, Americe a Asii. Roční příjem společnosti se v roce 2019 pohyboval ve výši 1,2 miliardy dolarů a svá řešení nabídli více než 8 000 zákazníků po celém světě.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *