Společnost SEA, esports, e-sporty, hráč, počítač

Společnost SEA posiluje

Tržby společnost SEA činily za první tři měsíce roku 2021 1,8 miliardy dolarů, jedná se tak o 146% meziroční nárůst. Cílová cena akcií je stanovena na 378 dolarech. UBS udává pro akcie hodnocení BUY.

Společnost SEA se zabývá digitální zábavou, elektronickým obchodem a digitálními finančními službami v jihovýchodní Asii, Latinské Americe, zbytku Asie a na mezinárodní úrovni. Společnost byla založená v roce 2009 a její hlavní sídlo je v Singapuru.

Společnost také poskytuje platformu digitální zábavy Garena pro přístup k online hrám na mobilních zařízeních a PC a také k operacím eSports, nebo přístup k dalšímu zábavnímu obsahu, jako je živý přenos her a sociálních funkcí, jako je chat uživatelů a online fóra. Společnost provozuje i platformu elektronického obchodování Shopee, tržiště zaměřené na mobilní zařízení, které nabízí integrovanou platební a logistickou infrastrukturu a prodejní služby. Kromě toho nabízí digitální finanční služby SeaMoney jednotlivcům a podnikům, včetně mobilní peněženky a platebních služeb AirPay, ShopeePay, SPayLater a dalších značek digitálních finančních služeb.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.