V dnešním díle našeho seriálu o brokerských webech se podíváme na nabídku webu TradeCentrum

TradeCentrum Recenze [Aktuálně 2022]

V dnešním díle našeho seriálu o brokerských webech se podíváme na nabídku webu TradeCentrum. Jako obvykle budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.

Přehlednost

Na první pohled působí úvodní stránka webu TradeCentrum přehledně. V horní části se nachází klasická navigační lišta, jednotlivé položky náš zavedou na další stránky s rozšířenou nabídkou. To není úplně šťastné řešení, jelikož to znamená, že uživatel musí načíst několik stránek, než se dostane tam, kam chce. Další odkazy jsou na dolní části stránky. Celkově hodnotíme úvodní stránku přes malé nedostatky pozitivně, grafické zpracování je kvalitní.

Recenze brokera Tradecentrum

Zpravodajství

Web má skvěle zpracovanou zpravodajskou sekci na webu. Je pravidelně aktualizovaná a zákazník tedy nemusí hledat zprávy nikde jinde. K dispozici je ještě ekonomický kalendář a přehled živých tržních dat, kde může uživatel sledovat vývoj kurzů akcií, komodit a měn. Celkově lze tuto sekci hodnotit jako slušnou, pokud dojde k doplnění zpravodajství, bude dobrá.

Služby

TradeCentrum nabízí obchodování s akciemi, forexem, komoditami, a indexy. Ke každé z těchto služeb je krátká vysvětlení. Obchody běží na platformě Meta Trader 5, která je sice graficky poněkud úsporná, ale o to více spolehlivá. Minimální vklad pro založení standardního účtu je 100 dolarů. Web také nabízí založení demo účtu na 30 dnů. Maximální nabízená páka je 1:200 po splnění určitých podmínek. Na stránkách je uvedeno, že broker nabízí pro své zákazníky vzdělávání, toto však není veřejně dostupné, takže jej nemůžeme zhodnotit.

Pro obchodování je potřeba vyplnit registrační formulář
Pro obchodování s TradeCentrum je potřeba vyplnit registrační formulář
Na zadanou emailovou adresu budou zaslány přihlašovací údaje
Na zadanou e mailovou adresu budou zaslány přihlašovací údaje k demo účtu Tradecentrum
MetaTrader5 je dle recenzí považován za nejlepší platformu pro obchodování

 

Doplňky webu

Obecné informace a kontaktní údaje

Jako většina ostatních brokerů, i provozovatel webu TradeCentrum má své sídlo na Kypru. Ke kontaktování provozovatele je ještě možné použít telefon, email či kontaktní formulář. Celkově web hodnotíme jako průměrný, je na něm několik nedodělků a nedostatků, které srážejí dobrý dojem ze zbytku webu.

Média

Naše hodnocení

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *