JobConnector se stala součástí personální agentury Quanta

Personálně-poradenská společnost JobConnector, patřící do skupiny Surka Group, se od 1. ledna stala součástí mezinárodní personální agentury Quanta. Surka Group převedla svůj stoprocentní podíl v JobConnectoru na skupinu Quanta. Naopak 22procentní podíl v českém zastoupení Quanty získala Surka Group. Firmy to dnes sdělily ČTK. Další podrobnosti transakce se dohodly neuveřejňovat.

Na českém trhu se naše specializace výborně doplňují a umožní nám rychlý růst. Značka JobConnector bude po dokončení fúze působit při náboru pracovníků ze zemí mimo EU pro celou skupinu Quanta,“ uvedl dosavadní řídící partner v JobConnectoru a zároveň nový ředitel českého zastoupení Quanty Tomáš Surka.

Obě značky, Quanta a JobConnector, plánují letos v ČR dosáhnout konsolidovaných tržeb blížících se 250 milionům korun. Ve světě by měly přesáhnout 4,5 miliardy Kč.

Společnost Quanta byla založena v roce 1997 v Itálii a působí v šesti zemích. Vedle Itálie a Česka sídlí 40 jejích zastoupení ve Spojených státech amerických, Brazílii, Rumunsku nebo Švýcarsku. Na českém trhu působí Quanta od roku 2017.

JobConnector působí na českém trhu od roku 2018 a věnuje se agenturnímu zaměstnávání a poradenství se specializací na nábor v takzvaných třetích zemích. Surka Group, do které JobConnector patří, je soukromá investiční skupina šesti lidí. Investuje do start-upů, on-line firem a lidských zdrojů a zabývá se řízením, konzultacemi a poradenstvím při nákupu a prodeji firem.

Zdroj: ČTK

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.