Atlantik Recenze [Aktuálně 2022]

Atlantik – Bezpečná a stabilní platforma, proč má ale tolik negativních recenzí?

V pátém díle našich recenzí probereme investiční společnost Atlantik z pohledu nového zákazníka. Podíváme se na její portfolio služeb, kvalitu zpravodajství a v neposlední řadě na přehlednost.

Přehlednost

Velmi jednoduchý design webových stránek pomáhá k velice snadné a rychlé orientaci. Panel se záložkami je logicky rozdělený do kategorií a ovládání je velice intuitivní. Web je naprosto v souladu s poučkou: „zvládla by to používat vaše babička?“. Já tvrdím, že minimálně ta má ano. Dalším milým atributem stránky je možnost si ji personalizovat dle vlastních preferencí. Hned na úvodní stránce jsou vidět nejžhavější zprávy, kurzovní lístky a vývoj akciových indexů. Pomyslnou třešničkou na dortu je i možnost videoprůvodce po stránkách.

Zpravodajství

Tuto sekci hodnotíme průměrně. Je zde slušné množství dostupných aktuálních zpráv, ale ve srovnání s konkurenty se Atlantik rozhodně neumístí na špičce. Zajímavou možností je nahlížení do týdeníků, které shrnují události vždy za posledních 7 dní. Plusové body lze připsat za dobře zpracovaný každodenní přehled, který se věnuje zajímavým změnám na trhu. Toto je však dnes již standard.

Služby

Společnost Atlantik nabízí především obchodování na kapitálových trzích, správu finančního majetku a investiční poradenství v ČR a SR.

Společnost Atlantik nabízí především obchodování na kapitálových trzích, správu finančního majetku a investiční poradenství v ČR a SR. Obchodování probíhá na burzách v Evropě, Severní Americe a na vybraných burzách v Asii, což umožňuje obchodování vcelku slušného množství akcií. Nováček jistě ocení záložku „nový klient“, kde jsou velice dobře popsány všechny kroky nutné k úspěšnému začátku obchodování. Je zde transparentně uveden ceník a další důležité smluvní dokumenty, takže je možné zhodnotit situaci, aniž by Vás telefonní operátor bombardoval hovory.

Doplňky webu

Obecné informace

Kanceláře společnosti Atlantik finanční trhy, a.s. sídlí v Praze i Bratislavě. Na stránkách deklarují, že díky husté síti obchodníků nemají problém pokrýt celou ČR a SR. Webové stránky obsahují reference ohledně spolupráce se společností Atlantik od firem jako např.: AEGON pojišťovna a penzijní fond ŠKODA. Obecně hodnotíme Atlantik pozitivně, protože je mj. transparentní a má velice přehledný web, což je dle našeho názoru dobrá kombinace pro začínajícího obchodníka. Malou nevýhodou je průměrné zpravodajství.

Kanceláře společnosti Atlantik finanční trhy, a.s. sídlí v Praze i Bratislavě. Na stránkách deklarují, že díky husté síti obchodníků nemají problém pokrýt celou ČR a SR.

Média

Naše hodnocení

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *