Akcie

Příležitost jménem ZoomInfo Technologies Inc. (NASDAQ)

Akcie ZoomInfo Technologies Inc (NASDAQ) mají silné doporučení BUY a obchodují se o 88% nad upisovací cenou 21 USD. Jejich cílová cena je stanovena až na 60 USD.

Marketingová společnost ZoomInfo nabízí služby v oblasti digitálního marketing včetně správy dat, účtů, vyhledávání potenciálních zákazníků a generování poptávky.

ZoomInfo uspořádala velmi úspěšné IPO v červnu letošního roku. Po uvedení na trh se akcie první den téměř zdvojnásobily a během několika prvních sezení se dokonce ztrojnásobily. Akcie ZoomInfo se stále obchodují o 88% nad původní cenou 21 USD.

Analytik SunTrust Robinson Terry Tillman pokryl akcie ZoomInfo ratingem BUY a zároveň napsal: „Věříme, že ZoomInfo představuje vzácnou kombinaci silného růstu na nejvyšší úrovni a nejlepší ziskovosti ve své třídě. Její platforma pro prodejní zpravodajství (GTM) přináší pozitivní výsledky pro prodejní a marketingové organizace B2B – zvyšuje potenciály, zákazníky a příjmy. Ocenění prémií je odůvodněné zrychlující se poptávkou po GTM inteligenci a ovladači pro konkrétní společnost, což vede k výrazným výnosům a ziskům.“

Mimo to Tillmanovo hoodnocení přichází s cenovým cílem 60 USD, což by znamenalo 51% vzestupný potenciál.

 

One comment

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *