Čína

Blíží se Čínský mezinárodní veletrh dovozu

Odpočítávání dnů do Čínského mezinárodního veletrhu dovozu zahájeno – Do zahájení největší světové akce zaměřené na dovoz zbývá nyní jen 200 dní

Přípravy na čtvrtý Čínský mezinárodní veletrh dovozu (China International Import Expo) (CIIE) jsou v plném proudu. Do zahájení největší světové akce zaměřené na dovoz zbývá 18. dubna už jen 200 dní.

Tisíce vystavovatelů a stovky tisíc odběratelů z celého světa se v posledních třech letech setkaly v Šanghaji, aby využily možnosti, které jim výstava nabízí. Veletrh CIIE se díky stále se rozšiřující výstavní ploše a vzrůstajícímu vlivu stává každoročně v listopadu akcí, kterou nemohou zástupci mezinárodního obchodu vynechat.

Tady je shrnutí důvodů, proč byste si neměli nechat ujít jedinečnou příležitost, kterou vám veletrh CIIE nabízí.

Za prvé, veletrh je obrovský a zahrnuje celou řadu odvětví. CIIE se každoročně rozšiřuje a zvyšuje svůj vliv. V roce 2020 se výstava uskutečnila na ploše 360 000 metrů čtverečních, což odpovídá velikosti téměř 70 standardních fotbalových hřišť.

Světový obchodní veletrh zahrnuje celou řadu průmyslových odvětví, včetně potravinářských a zemědělských produktů, automobilového průmyslu, inteligentních a informačních technologií, spotřebního zboží, zdravotnických prostředků, produktů pro zdravotní péči a obchodu a služeb.

Za druhé, vysoká kvalita vystavovatelů i účastníků. Tisíce vystavovatelů, včetně firem zařazených na žebříčku Global Fortune 500 a předních průmyslových společností, navštěvují veletrh každoročně. Akce se stala nepostradatelnou pro vlivné zástupce průmyslu, jako například 10 nejlepších farmaceutických firem na světě a přední světové výrobce automobilů. Žádná jiná výstava na světě neposkytuje tak vhodný prostor pro premiéru asijských i světových produktů takového rozsahu a významu. Na třech již realizovaných výstavách bylo poprvé představeno, ať už celosvětově nebo v Číně, více než 1 300 produktů a služeb.

Za třetí, zástupci firem se mohou setkat s odběrateli, podepisovat transakce, vstoupit na čínský trh a realizovat projekty. První tři veletrhy navštívilo kolem 1,3 milionu odběratelů. Každý rok organizace, které se veletrhu CIIE účastní, podepisují smlouvy na transakce v řádech miliard dolarů a s každým rokem tato čísla rostou. V posledních třech letech byly podepsány smlouvy za více než 200 miliard amerických dolarů.

Po uzavření těchto smluv bylo iniciováno a úspěšně realizováno v Číně celkem 319 projektů z prvních dvou veletrhů zaštítěných zahraničními investicemi v hodnotě 15 miliard amerických dolarů.

Za čtvrté, je to brána do Číny a cesta k úspěchu. CIIE představuje ideální cestu k porozumění a zužitkování bohatství čínského trhu se svými 1,4 miliardami zákazníků. CIIE je rovněž skvělou příležitostí pro firmy, aby se setkaly s partnery a vytvářely synergie v rámci řetězců, v oblasti spolupráce shora i zdola.

Za páté, výstava nabízí služby na jednom místě, aby mohly obchody probíhat bez problémů. Veletrh CIIE poskytuje zvláštní výhody firmám, které vstupují na čínský trh. Nabízí služby, díky kterým je obchodování s čínskými partnery tak bezproblémové, jak je to jen možné. Mezi tyto výhody patří konzultace, pomoc při celním řízení, registrace firem, vyhledávání partnerů a další. Na veletrhu CIIE mohou účastníci rovněž propagovat své značky a získat pozornost médií. Akce se každoročně účastní zástupci světových médií, kteří informují o nejnovějších trendech, produktech a inovacích prezentovaných na výstavě. Prvních třech výstav se zúčastnilo více než 10 000 novinářů. Díky vlastnímu týmu pro ochranu duševního vlastnictví je zajištěna řádná ochrana duševního vlastnictví každého účastníka veletrhu CIIE.

Zdroj: ČTK

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *