NBX, Next block expo, NBX Summit

Next Block Expo – Varšavský summit 2023

Díky speciální mobilní aplikaci, která propojuje lidi, projekty a investory, je ambicí Next Block Expo stát se nejslibnější příležitostí k navazování kontaktů pro evropskou blockchainovou komunitu.

Druhý ročník akce Next Block Expo s několika tisíci účastníky se bude konat 24. a 25. května ve varšavském areálu Multikino Złote Tarasy a propojí nejvlivnější lidi a projekty v oblasti web3. Díky prezentacím a keynotes na hlavním pódiu, kulatým stolům a workshopům je NBX vynikající příležitostí pro startupy a již zavedené blockchainové společnosti diskutovat o aktuálních výzvách a nových příležitostech.

Na akci se setkávají lídři a odborníci z oboru, aby diskutovali o nejnovějším vývoji a trendech v oblastech DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/ Tax, Payments a Security.

Všichni účastníci veletrhu Next Block Expo získají přístup k chytré networkingové aplikaci kde mohou:

● najít seznam účastníků, kteří odpovídají jejich potřebám, na základě algoritmu pro vyhledávání účastníků (match-making)

● Chatovat a plánovat schůzky 1:1 s ostatními účastníky konference

● Najít klíčové informace o akci, řečnících a startupech

● Vytvořit si vlastní, osobní program konference výběrem relevantních zasedání

● Zjistit informace o promo akcích, speciálních nabídkách a doprovodných akcích připravených společnostmi účastnící se veletrhu NBX a partneři

Prostřednictvím aplikace si mohou partneři akce Next Block Expo vytvořit svou vstupní stránku věnovanou projektu a představit se všem účastníkům.

Jednou z plánovaných unikátních akcí je NBX Pitch Arena – inkluzivní vyhrazené pódium, kde jsou vítány startupy ze všech odvětví, fází projektů a zemí. Je určena projektům z oblasti web3, které zde mohou skupině odborníků představit své nápady a řešení, která přinášejí.

Každý startup vyhrává. Ačkoli se neudělují žádné finanční ceny, každý účastník vyhrává zviditelnění před našimi partnery v rámci Pitch Areny: VC, akcelerátory, inkubátory a Launchpady. Naše komise navíc vybere vítěze – projekty, které si na Pitch Arena Stage vedly nejlépe. Ti budou představeni na slavnostním předávání cen.

Pro účast v soutěži pitch musí zakladatelé startupů provést registraci prostřednictvím specializované webové stránky Next Block Expo https://nextblockexpo.com/pitch-contest/.

Next Block Expo je rozšířením předchozí série akcí pořádaných pod názvem Cryptocurrency World Expo. Ročník 2023 se bude konat v rozsahu více než 2000 účastníků, více než 70 řečníků a více než 30 sponzorů, vystavovatelů a partnerů.

Více informací naleznete na webových stránkách https://nextblockexpo.com/.

Sledujte NBX na sociálních sítích:

https://twitter.com/nextblockexpo/

https://www.instagram.com/nextblockexpo/

https://www.linkedin.com/company/next-block-expo/

Zdroje pro účastníky, sponzory a vystavovatele:

https://linktr.ee/nextblockexpo/

Kontakt pro tisk:

media@nextblockexpo.com