Recenze xParners

Recenze brokera xPartners (2022)

V dnešním dílu našeho seriálu o brokerských webech se podíváme web brokera xPartners. Budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které brooker nabízí.

Přehlednost

Webová prezentace xPartners je pojata velmi moderně. Po webu se dá dobře pohybovat přes navigační menu umístěné v horní části obrazovky. Navigační lišta je dobře propracovaná a k většině informací se dá dostat rychle, bez nutnosti proklikávat se několika stránkami. Celkově web plní to, co od něj potenciální zákazník očekává.

Recenze xParners
Obchod s xPartners

Zpravodajství

Web nabízí přehled nejdůležitějších zpráv v sekci „Novinky“. Vzhledem k tomu, že frekvence zpráv není na denní bázi, musí zákazník hledat zprávy i jinde. Na druhou stranu i tato frekvence je lepší než nic. Chybí nám ekonomický kalendář, popř. přehled živých tržních dat, který běžně najdeme u konkurence. Nicméně od naší poslední recenze se sekce zpravodajství vylepšila a budeme sledovat, kam se posune dál.

Recenze xParners
Novinky xPartners

Služby

Internetové stránky xPartners zprostředkovávají obchodování s nejdůležitějšími současnými instrumenty. Výhodou u tohoto brokera je, že klient může obchodovat v českých korunách a neplatí bankovní poplatky za převod. V případě plateb eurem nebo americkým dolarem je platební styk také bez poplatků, s poměrně dobrým směnným kurzem. Peníze je možné vložit třemi způsoby, buďto bankovním převodem, platební kartou nebo přes internetovou službu Skrill. Nabízené Pákové produkty se pohybují na škále 1:50 pro standardní pákové obchody až po 1:200 u zkušených obchodníků. Pokud si není zákazník jistý, může zkusit obchodování bez rizika přes demo účet. Tato možnost je zvláště vhodná pro nové investory. XPartners dále nabízí i možnost vzdělávání investorů. Další výhodou je možnost provádět obchodní příkazy prostřednicím aplikací pro tablet, smartphone či počítač.

Recenze xParners
Nástroje brokera xParners

Doplňky webu

Obecné informace a kontaktní údaje

Web xPartners patří Kyperské firmě, která nabízí své služby v několika Evropských zemích. Podpora zákazníků je nabízena v češtině a několika dalších jazycích. Se zákaznickou podporou je možné se spojit bud pomocí emailu, nebo telefonu. Celkově lze xPartners doporučit hlavně pro amatéry a začínající investory.

Média

 

Naše hodnocení

 

Shrnutí: Vše o brokerovi xPartners
Popis: Webová prezentace xPartners je pojata velmi moderně. Po webu se dá dobře pohybovat přes navigační menu umístěné v horní části obrazovky. Navigační lišta je dobře propracovaná a k většině informací se dá dostat rychle, bez nutnosti proklikávat se několika stránkami. Celkově web plní to, co od něj potenciální zákazník očekává.

26 comments

 1. Marek Láva napsal:

  já přešel z platformy xStastion na MT5, u tý MT5 je větší počet time frames, myslím že kolem 20 pro každý fin. nástroj. a hlavně konečně přidali stop lossy, nemusím u toho sedět 24h.

 2. Bandas napsal:

  využívám MT5, hlavně kvůli stop lossům, dobrá funkce, když u toho nemůžu sedět dokola, viz jak píše Marek. Dále kladně hodnotím servis od obchodníka, aktivně informuje o novinkách.

 3. Mary napsal:

  Pokud vám nechybí občasná nedostupnost aktualit a sami si je dohledáte, tak by vám tento broker vadit nemusel. Já se pro něj rozhodl kvůli nízkýmu vkladu.

 4. Jenda napsal:

  broker jsem si vybral hlavně z důvodu českého prostředí a jsem u něj spokojený, obchoduji cca půl roku a zatím si nemám na co stěžovat, novinky trochu drhnou, ale stačí být aktivní a trochu si je sám vyhledat

 5. Harvy napsal:

  nízký vklad, to hlavně ocení začátečníci, kteří nechtějí ztrácet čas demo verzí a chtějí rovnou rozmnožit svůj vklad, myslím, že je to kolem 100 USD, což není zrovna částka, která vás zrujnuje

 6. Karlos napsal:

  Jedna: tak to jsme na tom očivindně stejně, jsem u nich taky půl roku cca. Novinky z trhu by mohli trochu vylepšit, ale pokud není člověk líný a v tom businessu být nemůže, tak si vše dohledá 😉

 7. Halv napsal:

  Já osobně byl dal 1* hodnocení, kdyby to bylo jako ve škole. Poslední tip od obchodníka mi vydělal snad na celý rok dopředu, smekám a doporučuji.

 8. Fajny napsal:

  jejich denní report vynahradí veškeré hledání na internetu, za mě super, že to posílají denně, to se mi u těch ruských grázlů nikdy nedostalo

  1. Štefan napsal:

   Asi myslíš markets.com, že? Tam jsem se taky dobře nechal stáhnout z kůže, parchanti – vyhrožování po mailu hromadnou žalobou nepomohlo. Díky za xpartners a české obchodníky co tomu rozumí.

   1. Pejšek napsal:

    jojo, taky jsem tam dřív byl a skončil jsem též u xpartners, kde mě obchodník přetáhnu hned na první schůzce, ukázal mi jejich úspěchy a tím mě utvrdil, že se jedná o dobrý broker

 9. Kovac napsal:

  rychlý vklad, za pomocí karty to máte u tohoto brokeru připsané během chvíle, žádné zbytečné poplatky

 10. Forky napsal:

  Taky využívám vklady kartou, peníze máte na účtě hned a pohotově. Obchoduji převážně komodity, takže tam je zapotřebí mít furt přístup ke vkladu.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.