dell

Jistota jménem Dell

Technologický gigant Dell se věnuje navrhování, vývoji a prodeji řešení hardwaru, softwaru a souvisejících služeb. Dříve působil jako Denali Holding Inc., od roku 2016 vystupuje na trhu jako Dell Technologies. Společnost byla založena v roce 1984 v Texasu. Dell se rozděluje do tří segmentů: Infastructure Solutions Group (ISG), ClientSolutions Group (CSG) a VMware.  

První zmíněný segment, ISG, nabízí klasická úložná řešení příští generace a servery několika druhů. V portfoliu najdeme také služby transformace a modernizace infrastruktury či sítové produkty. Druhý segment CSG vyrábí notebooky, stolní počítače, monitory, pracovní stanice nebo služby rozšířené záruky. VMware segment se věnuje IT prioritám zákazníků – cloudy, modernizace aplikací, posílení digitálních pracovních prostorů, vnitřní zabezpečení a podobně. Také umožnuje zákazníkům digitálně transformovat jejich operace.

Firma se dále věnuje kybernetické bezpečnosti nebo integračním a finančním službám.

Osm ze 14 analytiků, včetně Jeriela Onga, doporučuje koupi akcií Dell, jejich cílová cena byla stanovena na 80 amerických dolarů.  Během uplynulého měsíce cena akcií vzrostla o 7,5 procenta.

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *