Green Thumb Industries (GTBIF) je jedním z největších hráčů na trhu s marihuanou.

Nejlepší čas na nákup konopných akcií od Green Thumb Industries

Green Thumb Industries (GTBIF) je jedním z největších hráčů na trhu s marihuanou. Za poslední rok dosáhla tržeb přes 1 miliardu dolarů (23 miliard Kč). Plány na expanzi společnosti potvrzuje i uzavření dohody se společností Circle K a oznámení o 10 plánovaných výdejnách na Floridě v příštím roce.

Vytvoření správné příležitosti

Fakt, že společnost má dvouciferný růst tržeb, nezastavilo propad akcií Green Thumb od začátku roku o 40 %, kterou způsobila například stagnace v legalizaci prodeje konopí. Příležitosti k růstu, ale pouze přibývají, a proto je vhodné tohoto potenciálu využít.

Rekreační konzumace marihuany je legální v 19 státech USA a další o legalizaci jednají. Je proto jen otázkou času, kdy bude v celé zemi marihuana dostupná běžně na internetu, specializovaných prodejnách nebo v obchodech.

Vyplatí se investice do Green Thumb Industries?

Pokud nedojde k legalizaci v celých spojených státech, tak má stále potenciál se rozrůstat do státu New York a Maryland, které kráčejí ve šlépějích Floridy. Jejich silný hospodářský výsledek je také dobré znamení ve smyslu bezpečnosti investice.

Akcie se vyplatí držet více let. Poté zisk může dosáhnout velmi zajímavých hodnot.

One comment

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *