V dnešním díle našeho seriálu o brokerských webech se podíváme na nabídku webu FXGlobal.

FXGlobal Recenze [Aktuálně 2022]

V dnešním díle našeho seriálu o brokerských webech se podíváme na nabídku webu FXGlobal. Jako obvykle budeme hodnotit přehlednost webových stránek, kvalitu nabízeného zpravodajství a úroveň služeb které web nabízí.

Přehlednost

Úvodní stránka webového portálu FXGlobal je poměrně sporá a přehledná. V horní části se nachází klasická navigační lišta. Jednotlivé položky není třeba rozklikávat, což hodnotíme pozitivně, jelikož to je pro uživatelně pohodlnější a rychlejší. Z této lišty se dá dostat na všechny potřebná místa na webu. V dolní části stránky pak jsou přímé odkazy na nejdůležitější položky. Celkově hodnotíme úvodní stránku pozitivně, je přehledná a vypadá solidně.

FxGlobal

Zpravodajství

Web nabízí přehled nejdůležitějších zpráv v sekci zpravodajství. Vzhledem k tomu, že frekvence zpráv je cca jedna za 3 dny, musí zákazník hledat zprávy i jinde. Na druhou stranu i tato frekvence je lepší než nic. K dispozici je ještě ekonomický kalendář a přehled živých tržních dat, kde může uživatel sledovat vývoj kurzů akcií, komodit a měn. Celkově lze tuto sekci hodnotit poměrně pozitivně.

 

Služby

FXGlobal nabízí obchodování s akciemi, forexem, komoditami, CFD na akcie a indexy. Ke každé z těchto služeb je krátká vysvětlení. Zákazníci si mohou vybrat mezi třemi platformami, Meta Trader 4, Meta Trader 5 a xStation. Minimální vklad pro založení standartního účtu je 250 dolarů, maximální nabízená páka je 1:200 po splnění určitých podmínek. Pro své klienty nabízí FXGlobal vzdělávací semináře radící jim, jak investovat, což je určitě velmi užitečné zvláště pro začínající investory. K dispozici je dále ještě řada vzdělávacích videí. Další alternativou pro ty co raději čtou jsou e-knihy.

Obecné informace a kontaktní údaje

Provozovatel webu FXGlobal má své sídlo na Kypru a je pod dozorem místního regulátora CySEC. Důvěryhodnost této společnosti zvyšuje fakt, že má kancelář v Praze, což umožnuje osobní návštěvu, ke kontaktování je vedle toho ještě možné použít telefon, email či kontaktní formulář. Celkově web hodnotíme jako nadprůměrný, jsou na něm drobné nedostatky, které ale nejdou zásadního charakteru.

Naše hodnocení

One comment

Zanechte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *